Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Tymi się chodzi
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ch-chesz wyparować...?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2015, 12:18
nie wiem dlaczego te generowane przez jedną osobe rozmowy są nadal modne
i dlaczego ktoś je uważa za śmieszne
Odpisz
8 lipca 2015, 15:33
@gulpin: Bo przważnie gdyby nie były generowane, tylko prawdziwe, to byłyby zabawne.
Odpisz
20 lipca 2015, 20:28
@gulpin: Nie są generowane przez JEDNĄ osobę.
Odpisz
8 lipca 2015, 17:52
jakoś mnie to nie śmieszy
Odpisz
8 lipca 2015, 13:00
Jak już wiadomo że to generator, to to nie jest już śmieszne, chyba że jednak są wyjątki, np. Co by było gdyby kot umiał SMS'ować które widziałem na Demotach mnie bardzo rozbawiło
Odpisz
29 czerwca 2015, 16:07
Typowy Janusz
;-;
Odpisz