Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar darkisz_

23 lutego 2022, 22:33

A teraz wszyscy są na raz

Avatar sztosxpompa

29 czerwca 2015, 19:34

Pierwszy SpiderMan zawsze będzie jedyny <3

Avatar marcusfenix345

30 czerwca 2015, 08:26

@sztosxpompa: Nie żartuj sobie. Toby Maguire był fatalny jako Spider-Man. Garfield go zdecydowanie przewyższył, szkoda że się go pozbyli na rzecz kogo innego.

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2019, 08:00

@marcusfenix345: toby byl najlepszy

Avatar Pikachu

29 czerwca 2015, 17:25

Ale niestety Spider-Man ma pojawić się w Civil War tylko epizodycznie. Zawsze lepsze to niż nic.

Avatar Szymon123PL

29 czerwca 2015, 17:47

@Pikachu: Ale przecież oprócz Civil War ma zostać również nakręcona nowa "seria" filmów ze spiderman'em. Więc ja bym się nie łamał :)

Avatar Pikachu

29 czerwca 2015, 18:17

@Szymon123PL: No ale to chyba dopiero w 2017. W ogóle myślałam, że będzie Niesamowity Spider-Man 3. Nie mogę się doczekać, aż powstanie film o Avengers ze Spider-Manem jako członkiem.

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2015, 10:41

@Pikachu: Jego rola będzie tak duża jak innych członków nowej drużyny, i nie sądze że to będzie epizodycznie

Avatar Pikachu

Edytowano - 30 czerwca 2015, 13:56

Spider-Man nie jest jeszcze członkiem Avengers. Poza tym na filmwebie pisze, że ma być tylko epizodycznie. Reszta superbohaterów to już postacie, które występowały wcześniej w filmach o avengers - np. Falcon był w Zimowym Żołnierzu, a War Machine jest z Iron-Mana. A, no i jeszcze Ant-Man będzie, ale też jego rola może nie być tak rozbudowana jak starych.

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2015, 11:28

@Pikachu: Wiesz będzie pewnie miał taką rolę jak Black panther

Avatar Princess_Unattainable

30 lipca 2018, 22:02

@Pikachu: przybywam z przyszłości aby przypomnieć ci o tym co pisałeś

Avatar Filipsss

13 lutego 2018, 21:42

2 i 3 WYPI***ALAĆ

Avatar janekbummm

31 lipca 2017, 23:28

@Konto usunięte: hahaahah

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2015, 10:40

Ludzie, kłótnia o to który Spidey jest najlepszy jest jak kłótnia o to która kanapka jest lepsza

Avatar BlackNinja77

30 czerwca 2015, 10:01

Kim ty ku*wo jesteś?!

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2015, 17:49

A mieli dokończyć serię Niesamowitego spidermana... 1 był fajny, drugi też niczego sobie, ale 3 zalatuje gównem.

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2015, 19:24

no i dokończą... Ten nowy będzie 2017 a 3 część w 2016

Avatar karnisz

29 czerwca 2015, 17:25

To jest ten dzieciak z "Niemożliwe"
Poczułam się tak cholernie staro, że sobie nie wyobrażacie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Brawo za czujność!

Nie zadzieraj z bobrami

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka