Czy kiedykolwiek rozczarował cię soundtrack Hansa Zimmera?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
To by wystarczyło
Były nóżki, nie ma nóżek
Zdeklasowani znowu
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2015, 21:36
Mnie rozczarował jeden film... Nie wiele filmów na świecie mnie rozczarowuje ale jeden najbardziej.
Odpisz
7 lipca 2015, 06:32
@FreezyPop: Uznano to za gówno większe niż multipla.
Odpisz
7 lipca 2015, 12:47
@skate07071: Kamehameha wygląda jak Magia Wiatru z filmu o Avata- ... NIE NO PO PROSTU K*RWA NIE GÓWNIANE FILMY KRADNĄ OD SIEBIE ( witamy w Hollywood )
Odpisz
7 lipca 2015, 13:01
@FreezyPop: Kamehame wygląda jak pierdnięcie smoka.
Odpisz
7 lipca 2015, 13:02
@skate07071: W tym filmie tak D:
Odpisz
7 lipca 2015, 13:03
@FreezyPop: Ogólnie wszystko w tym filmie wygląda jak gówno.
Odpisz
7 lipca 2015, 13:04
@skate07071: Nawet Piccolo, i gdzie Krillin?!
Odpisz
7 lipca 2015, 13:12
@FreezyPop: Pewnie się jeszcze nie skończył golić u FREEZJERA.
Odpisz
7 lipca 2015, 17:18
@skate07071: A no włosy Krillina z DB GT.
Odpisz
9 lutego 2016, 15:02
@FreezyPop: kiedy oglądałam płakałam.
Odpisz
7 września 2016, 17:20
@FreezyPop: Nigdy nie oglądałem Dragonball, ale nawet ja wiem, że coś tutaj poszło źle...
Odpisz
16 marca 2019, 11:15
@FreezyPop: animowane tez slabe
Odpisz
7 lipca 2015, 14:42
Król Lew... to klasyk ;')
Odpisz
7 lipca 2015, 13:07
Nope
Odpisz
30 czerwca 2015, 00:25
A czy Darude Sandstorm kiedyś cię rozczarowało ?
Odpisz
7 lipca 2015, 13:05
@Bilolus1: Darude-sandstorm ( darmowe powiadomienie )
Odpisz
7 lipca 2015, 10:28
I tak najlepszy jest soundrack do Tańca smoków (GoT s5e9) Ramina Djawdi <3
Odpisz
6 lipca 2015, 22:00
Ja nie zwracam uwagi na muzykę.
Odpisz
6 lipca 2015, 20:58
A gdzie jest "twierdza" przepraszam bardzo? hm?
Odpisz
29 czerwca 2015, 20:49
A czy rozczarował Cię kiedykolwiek soundtrack Johna Williamsa?
Odpisz
30 czerwca 2015, 00:49
@figaro19: Dobrze prawisz.
Odpisz
6 lipca 2015, 20:50
@figaro19: Wiedziałem, że ktoś napiszę dokładnie to. A czy kiedykolwiek rozczarował cię utwór Beethovena? To niby nic, ale cholernie wku*wia mnie gdy ludzie wychodzą z debilnymi porównaniami bez powodu.
Odpisz
6 lipca 2015, 20:46
Ja uwielbiam "The black Pearl" z piratów
Odpisz
6 lipca 2015, 20:34
nie
Odpisz
6 lipca 2015, 20:33
I ta melodia w głowie kiedy patrzysz na miniaturkę xD
Odpisz
6 lipca 2015, 20:32
A gdzie "black hawk down"?
Odpisz
30 czerwca 2015, 19:09
Połowy nie oglądałem.
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2015, 20:22
@boleslaw: ja tylko 3 i pół
Odpisz
6 lipca 2015, 20:20
zimmer to do pięt nie dorasta ennio morricone
Odpisz
6 lipca 2015, 20:09
NOPE
Odpisz