Właśnie tak się teraz czuję
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Deal życia
Były nóżki, nie ma nóżek
Niegrzeczny Oskarek
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2021, 17:11
Dołączam
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:03
Też czujesz się jako jeden z niewielu normalnych i nie chorych psychicznie? ;-;
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:05
Zgadza się...
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:08
tag
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:10
przyłącze sie
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2015, 13:34
Ja również dołączę.
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:42
you are not alone...
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2015, 13:42
Skoro sa ludzie podobni do ciebie to można coś zrobić. ;-;
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:51
@Klapek123:
Może założymy jakąś koalicję przeciw homo?
;D
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:57
Pewnie ktoś zaraz jakiś tekst do nas napisze ale twój pomysł to dobry pomysł. :D
Odpisz
30 czerwca 2015, 14:00
@Klapek123:
Bo NATO ma tylko dobre pomysły ;)
Odpisz
30 czerwca 2015, 14:11
Ja też jestem z wami. Bóg stworzył kobietę i mężczyzne nie bez powodu.
Odpisz
30 czerwca 2015, 14:12
A od kiedy poparcie homo jest czymś w rodzaju chorobą?
Odpisz
30 czerwca 2015, 14:15
Też miałem taki plan. ;-;
Odpisz
30 czerwca 2015, 14:46
Ostatni normalni... łączmy się.
Odpisz
30 czerwca 2015, 15:35
time to live earth!
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2015, 15:43
Łączymy się jedyni normalni. Chodźcie do mojego schronu
Odpisz
30 czerwca 2015, 15:50
tak, jak najbardziej.
Odpisz
30 czerwca 2015, 17:03
I Ja ...
Odpisz
30 czerwca 2015, 17:16
@flaku1973: dołączam się do koalicji
Odpisz
30 czerwca 2015, 18:22
@Kambot: siedem minusów ha ha ha
Odpisz
1 lipca 2015, 13:35
Obraz już jest.
Odpisz
1 lipca 2015, 13:52
@Brachiozaur08:
Chyba nie bardzo rozumiem, o jaki obraz chodzi? xd
Odpisz
1 lipca 2015, 19:41
@boleslaw: ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
1 lipca 2015, 21:19
W poczekalni chyba.
Odpisz
1 lipca 2015, 21:45
Jedi (w tym ja) są z wami.
Odpisz
2 lipca 2015, 09:03
@Brachiozaur08:
Faktycznie xd Jestem sławny :P
Odpisz
11 lipca 2015, 12:04
Ja jestem chory psychicznie, a czuję się normalny.
Odpisz
11 lipca 2015, 12:23
Dołączam.
Odpisz
11 lipca 2015, 12:23
@sztosxpompa: Mowa o religii?
"Jeżeli ktoś jest homoseksualistą, poszukuje Boga oraz ma dobrą wolę, to kimże ja jestem, by go osądzać?"~Papież Franciszek
Odpisz
11 lipca 2015, 12:26
Razem z tobą Patrysiu <3
Odpisz
11 lipca 2015, 12:28
Nie, mowa tu o rozwoju oraz ewentualnie religii. c:
Odpisz
11 lipca 2015, 12:30
Rozwoju? Jakim rozwoju?
Odpisz
11 lipca 2015, 12:30
Również .-.
Odpisz
11 lipca 2015, 12:33
Takim iż jeśli będą się ujawniać/będzie ich więcej to się spowolni wzrost populacji...
Odpisz
11 lipca 2015, 12:36
O Jezusie, Allahu i inni, jaką głupota. Chcesz mi powiedzieć że zanim się ujawniali robili dzieci?
Odpisz
11 lipca 2015, 12:38
Zanim się ujawnili nikt nie wiedział i nie zwracali na to uwagi. :P
Odpisz
11 lipca 2015, 12:45
Teraz w zasadzie mówisz przeciw sobie.
Odpisz
11 lipca 2015, 13:38
Przeczytaj dwa razy to co piszesz.
Odpisz
11 lipca 2015, 13:50
Więc, jeśli ludzie o czymś nie wiedzą nie będą na to zwracać uwagi, jeśli się o tym dowiedzą zaczną mówić o tym i tego nie popierać. To jest akurat prawda, nie ma się z czym sprzeczać. Tacy są ludzie.
A teraz wracając do homoseksualizmu: W ostatnim czasie z waszej winy jejowicze zmieniły mi się poglądy...
Odpisz
11 lipca 2015, 14:17
I...? Co zrobili(śmy)?
Odpisz
11 lipca 2015, 14:21
Waszym zdaniem na lepsze więc dla was lepiej xd
Odpisz
11 lipca 2015, 14:23
Nie mówiłem swojego zdania o tym. Nigdy. Jeśli nazwanie homoseksualizmu chorobą jest zmianą na lepsze, wolę nie wiedzieć jakie były gorsze poglądy.
Odpisz
11 lipca 2015, 14:29
To były te gorsze .-. Teraz mam inne. .-.
Odpisz
11 lipca 2015, 14:30
Uh-oh. Szybko poszło. Powodzenia na nowej drodze życiowej i takie tam.
Odpisz
11 lipca 2015, 18:23
Witam witam przyłączę się.
Odpisz
11 lipca 2015, 23:58
Spotkajmy się razem przy warszawskiej płonącej tęczy.
Odpisz
12 lipca 2015, 11:15
Przyłączam się
Odpisz
13 lipca 2015, 00:25
W sumie to nie wiem...
Odpisz
25 grudnia 2020, 02:17
@erykhim44: odkopuję
Odpisz
22 listopada 2018, 14:22
@KontoUsunięte: On chce nam pomóc.
Odpisz
12 lipca 2015, 10:39
Jestem z tobą!
Odpisz
11 lipca 2015, 16:56
NO HOMO!
Odpisz
11 lipca 2015, 15:54
Nie jestem przeciwko homoseksualistom, ale już mnie szlag trafia, kiedy ciągle widzę tęczowe obrazki. Ile można?
Odpisz
11 lipca 2015, 15:48
Czy tylko mnie je*ie kto z kim sie pie**oli ? To ich sprawa
Odpisz
11 lipca 2015, 13:56
Przekroczono godzinny limit negatywnych opinii do jednego materiału.
Odpisz
11 lipca 2015, 13:46
Kto chce popcorn?
Odpisz
11 lipca 2015, 13:39
Jestem w tym kolorowym tłumie. Czekam na hejty i strzałki w dół- to nie zmieni moich poglądów.
Odpisz
11 lipca 2015, 13:36
Dla mnie każdy ma prawo robić to co chce ze swoim życiem.
Odpisz
11 lipca 2015, 13:08
Odpisz
30 czerwca 2015, 18:21
To tak jak ja.
Odpisz
30 czerwca 2015, 17:19
u mnie zaden znajomy tego nie ma to oznacza ze mam normalnych znajomych albo w ogóle nie mam forever alone :(
Odpisz
30 czerwca 2015, 16:25
A u mnie tylko jeden znajomy ma tęczowego avka :D ( narazie)
Odpisz