Ej, mały... Próbuję tu nagrywać...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Nigdy na to nie wpadną
Trzeba brać osobną torbę
Młodzi gniewni
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2015, 09:08
Słodziak :3
Odpisz
3 lipca 2015, 17:05
miałem podobnego...zmarł na gangrenę z powodu złamania otwartego łapy.
Odpisz
2 lipca 2015, 15:22
ja też takiego chcę !!! :)
Odpisz
2 lipca 2015, 13:21
Ooooo...
<3
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2015, 12:47
Może mu zimno, i przytulił się aby było mu cieplej...
Odpisz
2 lipca 2015, 12:20
zjadło by się
Odpisz
2 lipca 2015, 11:30
ale slodki
Odpisz
2 lipca 2015, 11:16
Mniam. :3
Byłby smaczny. :3
Odpisz
10 października 2018, 21:13
@Pegi1337: jeszcze jak
Odpisz
2 lipca 2015, 11:11
ha ha!Urocze!<3
A co najlepsze mam takiego.:3
Odpisz
2 lipca 2015, 11:08
Jaki słodki koteczek! :)
Odpisz
2 lipca 2015, 11:04
Jaki słodziak! <3
Odpisz