Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Trzeba brać osobną torbę
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2015, 11:39
nyan cat wygraj z facebook.....sekretarka zmień moje zdjęcie w tle na facebuku
Odpisz
22 lipca 2015, 10:25
Na facebooku za obrażanie homoseksualistów można łatwo bana dostać. Ale na obrażanie katolików nie reagują.
Odpisz
30 czerwca 2015, 18:10
Stop z tęczą na profilowych !
Odpisz
1 lipca 2015, 09:37
@zoomek1423: je**ć tęczę
Odpisz
1 lipca 2015, 10:57
@mooped: Damn! SUKA Z POREM
Odpisz
2 lipca 2015, 13:03
@mooped: suka z porem 0.0 yebać tecze :D
Odpisz
4 lipca 2015, 11:11
@zoomek1423: Hasła ograniczające wolność. Co wam do jasnej qrwy przeszkadza ta tęcza?
Odpisz
4 lipca 2015, 11:27
@Maks2603: rainbow army
Odpisz
4 lipca 2015, 11:33
@Maks2603: Jeśli sie ma tęcze na profilowym to sie uznaje to ze to jest ok że w stanach za akceptowali związki gejów ja sie z tym nie zgadzam
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2015, 11:37
@zoomek1423: Niech sobie żyją jak chcą. Ja jestem hetero sapiens, ale jeśli ktoś jest szczęśliwy jako homoseksualista to ja, Ty czy ktokolwiek inny nie mam im prawa tego zabraniać.
Odpisz
4 lipca 2015, 11:41
@Maks2603:
No ta zabronic nim niemozna bo to zostało tam uznane ale ja sie poprostu z tym nie zgadzam takie jest MOJE ZDANIE pozatym to dziwne idzie taka para 2 chłopów i sie całują ;-; wg mnie poyebane
Odpisz
4 lipca 2015, 12:06
@zoomek1423: A według nich to, że ty się całujesz z kobietą jest "poyebane" i co?
Odpisz
4 lipca 2015, 12:07
@Maks2603: DZIĘKUJE KU*WA, W KOŃCU JAKIŚ MĄDRY
Odpisz
4 lipca 2015, 12:16
@Bella113: Ale właśnie całowanie chłopaka z dziewczyną jest normalne do tego stworzył nas bóg a nie dwóch chłopakówi tak poyebane
Odpisz
4 lipca 2015, 12:23
@zoomek1423: Ale to w takim razie wina "boga", że oni się całują, bo tak są stworzeni.
Odpisz
4 lipca 2015, 12:40
@Bella113: Mylisz się i to żeby się całować chłop z chłopem to jest ich wymysł, Bóg dał nam wolną wolę ale wątpie żeby był obojętny.
Odpisz
4 lipca 2015, 18:30
@Bella113: Skąd wiesz, że niby tak sądzą?
Odpisz
4 lipca 2015, 18:32
@zoomek1423: Bóg chciał abyśmy się kochali i byli szczęśliwi i nikomu szczęścia nie zakazywali.
Odpisz
5 lipca 2015, 13:01
@Maks2603: hehe, nie twierdzę, że na pewno, ale może akurat tak jest :')
Odpisz
5 lipca 2015, 13:03
@Cubek: to nie jest ich wymysł, to choroba genetyczna, podobna do zespołu downa, bo to chyba jakiś błąd w genomie, nie ich wybór, ja bym chciała być bi ale tak się nie da i co? nie dam rady być z kobietą na siłę, oni są z miłości a nie dlatego, że tak sobie wymyślili.
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2015, 08:18
co wy macie do tej tęczy? Może hejtujcie światło białe co? Bo ono jak się rozszczepi to daje barwy tęczy. Może trzy hejtujcie naturę bo po obfitych deszczach tworzy się tęcza.
Odpisz
4 lipca 2015, 08:26
Ale tu nie chodzi o zwykłą tęcząę, tylko tęczę co sobie geje wzieli za znak.
Odpisz
4 lipca 2015, 08:33
Jak dla mnie tęcza to tęcza, nieważne czy symbol, czy rozszczepione światło.
Odpisz
4 lipca 2015, 08:40
@DeTeO238: Tylko że jedna ma 6, druga 7 kolorów.
Odpisz
4 lipca 2015, 09:14
ja chejtuje to że fb zgapia od Nyana
Odpisz
4 lipca 2015, 13:03
ale tęcza to też znak przymierza
Odpisz
4 lipca 2015, 13:05
Ale która?
Ta 6 kolorowa? Czy ta prawdziwa, 7 kolorowa?
Odpisz
4 lipca 2015, 19:09
nie wiem, dla mnie tęcza to tęcza
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2015, 12:57
Do wszystkich homofobów nie zgadzających się z tym pozwoleniem w Ameryce:
Chuj wam to da, gdy będziecie hejtować homoseksualistów w Ameryce. I pan Obama, i oni mają was w dupie. W ogóle, wszyscy się wpychają w tą sprawę, a nie mają nic do tego!
Odpisz
4 lipca 2015, 10:13
naprawdę to prawda... nyan cat to kot-tost
Odpisz
4 lipca 2015, 09:52
Czemu tęcza ;__; Biedny nyan .. Wymyślili sobie symbol ;-;
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2015, 09:02
Szkoda mi Nayna D: Tylko on powinien mieć tęcze....
Odpisz
4 lipca 2015, 08:00
nie bedzie nyan cata bedzie nyan facebook
Odpisz
4 lipca 2015, 06:03
Tęcza LGBT powinna mieć ciemnoniebieski i fioletowy, nie jasnoniebieski i ciemnoniebieski
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2015, 06:02
Ić stont tenczo
Odpisz
30 czerwca 2015, 19:11
Biedny nyan :(
Odpisz
30 czerwca 2015, 17:57
Nadmierna tolerancja szkodzi.
Odpisz