Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2017, 23:44

w oceanach na dnie są "jeziora" gęstszej wody

Avatar FlorencjaBall

3 maja 2017, 20:18

To jest jezioro asfaltu czy smoły.

Avatar psingwin

16 marca 2017, 07:36

A może morza w spongebobie to wielkie bańki powietrzne? A Patryk tam tonie, bo w tej bańce silniej działa grawitacja?

Avatar Asiimov

11 lutego 2017, 07:56

piją wode w kubkach w wodze

Avatar XxXkotkaXxX

6 czerwca 2016, 20:44

podlewają kwiatki pod wodą logika

Avatar albatrosia

13 lipca 2015, 11:36

W jednym odcinku SpongeBob dostał kartkę z rozmazanym tuszem i powiedział, że ktoś musiał nie wiedzieć, że tusz rozpływa się w wodzie i nie można nic rozczytać, więc uznał za logiczne spalenie jej...

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2015, 10:56

@albatrosia: Logika Spongeboba (nie chodzi mi o tą postać tylko o ten serial)

Avatar kajtekk

11 lipca 2015, 07:52

Mówią że harry potter jest czarodziejem...

Ale spongebob potrafi rozpalić ognisko na dnie oceanu!

Avatar KittyCheshire

10 lipca 2015, 13:45

..

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar KittyCheshire

10 lipca 2015, 16:38

@Fina258: co twój??! *__

Avatar Fina258

10 lipca 2015, 18:45

@KittyCheshire: "to nie moja fina11111 😒"

Avatar carmilion

10 lipca 2015, 16:43

Dont you say

Avatar MarysiaMaqi

10 lipca 2015, 15:34

To tak specjalnie zrobione!Bo ta bajka to kreskówka komediowa!
To tylko dla BEKI! !!

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2015, 15:20

A co jeszli ta woda to " brak wody " czily powietrze .

Avatar pysiowatosc

10 lipca 2015, 13:45

Tylko w SpongeBob'ie :P

Avatar mikigra8888

10 lipca 2015, 12:21

DZIECIŃSTO ZABITE

Avatar reLik

10 lipca 2015, 12:36

@mikigra8888: *dzieciństwo

Avatar mikigra8888

10 lipca 2015, 17:03

@reLik: PRZEPRASZAM ZA BŁĄD * DZIECIŃSTWO :D

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2015, 12:11

logika posza do domu

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2015, 11:53

lol!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Energio
Dodane przez: Energio

Nigdy na to nie wpadną

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ostry ten sędzia

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka