Tak będzie wyglądała Polska
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Angielskie śmieszki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie są aż takie pyszne
To się nie może nie udać
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 października 2023, 15:42
Bliżej do morza, epic win
I tak go nie lubie
Odpisz
8 lipca 2015, 17:56
Podlasie pozdrawia :D
Odpisz
5 sierpnia 2015, 03:33
@betiPL: bytom też c:
Odpisz
10 grudnia 2015, 14:24
@betiPL: EJ JA MIESZKAM W PODLASIU :DD
Odpisz
21 maja 2016, 13:55
@betiPL: ja być zalany ja być na pomorzu
Odpisz
27 października 2019, 09:38
@kubek2007: ja mieszkać na tej małej wyspie w Wielkopolsce
Odpisz
6 listopada 2018, 12:00
Jej będę mieszkał nad morzem
Odpisz
16 lutego 2019, 20:44
@Pikachu_fan_Subaru: A ja w morzu.
Odpisz
10 sierpnia 2019, 11:53
@Pikachu_fan_Subaru: a ja na wyspie
Odpisz
26 października 2019, 22:31
@Pikachu_fan_Subaru: będe tonąć :D
Odpisz
9 kwietnia 2018, 19:47
tylko lodowce mają mniejszą gęstość od wody przez co poziom morza sie obniży
Odpisz
2 maja 2018, 12:06
@tobiaszg21: Brzmi logicznie
Odpisz
19 maja 2018, 16:35
@tobiaszg21: Ale nie są całe zanurzone.
Odpisz
19 maja 2018, 17:47
@Polski_Kisiel: masz racje ale ok. 90% góry lodowej jest zanurzona.(dokładna gęstość lodu to 0,9167 g/cm³ a wody destylowanej 1g/cm³, woda morska 1.03g/cm³)
Odpisz
19 maja 2018, 17:53
@Polski_Kisiel: gdyby woda zamarzała to poziom wód by sie podnosił.
Odpisz
19 maja 2018, 19:25
@tobiaszg21: Do tego dochodzą lądolody.
Odpisz
14 grudnia 2015, 14:10
yea na dolnośląskim mieszkam ^_^
Odpisz
2 sierpnia 2017, 10:23
@FanNinjaKiwi222: Ja również
Odpisz
8 października 2016, 14:33
Hrubieszów pozdrawia! ;)
Odpisz
16 grudnia 2015, 15:18
Warszawa jako wyspa?
Odpisz
28 listopada 2015, 22:14
Poznań Noooooooooooooooooooo!
Odpisz
8 lipca 2015, 12:00
to może już dziś zacznę budować arkę ;_;
Odpisz
20 października 2015, 16:04
@WampirzycaMarcelina: Zabierz mnie.
Odpisz
20 października 2015, 19:29
@SharpNeedle: no ale wiesz, będziemy musieli wspólnie odbudować gatunek ludzki, kiedy wszyscy wokół zginą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 października 2015, 19:48
@WampirzycaMarcelina: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 listopada 2015, 16:22
@WampirzycaMarcelina: Arka Polski...
Odpisz
27 października 2015, 21:08
Fuck yeah zaleje Berlin!!!!
Odpisz
17 października 2015, 14:51
Kiedy Gaben wypuści Half Life 3 na ziemi powstanie drugie słońce. Najpewniej ono wszystko roztopi.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 14:38
Lidzbark Warm. żyje!
Odpisz
4 sierpnia 2015, 12:23
Nie tak źle
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2015, 12:11
Gorzów Wielkopolski. Chyba już pływam no nie?
Odpisz
8 lipca 2015, 13:55
O, miałbym góra kilkanaście kilosów do morza.
Odpisz
8 lipca 2015, 14:20
@Nozmor: Niektórzy już by tam... "pływali"
Odpisz
8 lipca 2015, 15:24
A ewakuacja? :p
Odpisz
9 lipca 2015, 09:49
@Nozmor: idzie się jebáć
Odpisz