Na świecie są dwa rodzaje ludzi - cz. 1
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Były nóżki, nie ma nóżek
Wielka przygoda
Robi wrażenie
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 maja 2017, 21:24
Definitywnie wybieram pierwszy.
Odpisz
9 maja 2016, 13:06
2112212221
Odpisz
1 grudnia 2015, 13:57
1.2
2.2
3.Żaden
4.Żaden
5.1
6.Noszę bez daszka
7.2
8.1
9.Nie mam smartfona
10.1
Odpisz
1 lipca 2015, 14:42
We wszystkim, oprócz ostatniego, lewy ;-;
Odpisz
2 lipca 2015, 02:54
@MrSandwichPL: Ja tak samo :P
Odpisz
2 lipca 2015, 13:37
Wlasnie zdalem sb sprawe ze jestem kanibalem ;-;
Kroje kanapki a pozniej je jem ;-;
Odpisz
2 lipca 2015, 13:34
Lecimy: (0= Nie robię/Nie mam danej rzeczy)
1. 1
2. 0 Nie kroję
3. 2
4. 2
5. 2
6. 2
7. 1
8. 2
9. 1
10.1
Odpisz
1 lipca 2015, 15:26
Jestem mieszańcem dwóch ras
Odpisz
1 lipca 2015, 23:21
@nimo2001: ja 3, nie mam auta, nie kroje kanapek, nie wieszam papieru tylko stoi na boku
Odpisz
2 lipca 2015, 12:47
@bylejakbylegdzie: ja tak właściwie:
2
0
0
0
1
0
Nie rozumiem pytania
2
Zależy
Odpisz
2 lipca 2015, 11:43
1. Prawo
2. Lewo
3. Nie wiem co to ;-;
4. Nie mam auta :P
5. Prawo
6. Lewo
7. Lewo
8. Prawo
9. Lewo
10. Prawo
Odpisz
1 lipca 2015, 21:58
Z demotywatorów ten obrazek jest (Yoda)
Odpisz
1 lipca 2015, 17:18
ja tnę kanapkę z góry na du ;-; jestem inny
Odpisz
1 lipca 2015, 19:07
@Mirek01: Ty morderco! ;-;
Odpisz
1 lipca 2015, 17:23
I tak obydwa te typy ludzi spłoną...
Odpisz
1 lipca 2015, 18:06
@DeathwingTheDestroyer: Ić stont.
Odpisz
1 lipca 2015, 18:10
@tigerpowerback: Pójdę, kiedy spalę ten świat
Odpisz
2 lipca 2015, 06:34
@DeathwingTheDestroyer: Słaby roleplaying, weź wyjdź.
Odpisz
1 lipca 2015, 17:05
Co do kanapek kroje pionowo.
Odpisz
1 lipca 2015, 16:32
Nie kroję kanapek.
Odpisz
1 lipca 2015, 16:08
Jestem tym trzecim.
Odpisz
1 lipca 2015, 16:04
Pierwszy raz w historii tych obrazków w pierwszej kolumnie wszystko się zgadza o mnie! :O
Odpisz
1 lipca 2015, 14:24
lewy, żaden, żaden, oba, prawy, lewy, lewy, lewy, lewy, lewy.
Odpisz
1 lipca 2015, 15:46
@nalorek1972: Lewak!
Odpisz