Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Drag_on

29 marca 2023, 13:37

wtf kto tak je pizze??

Avatar vygfodjfifns

17 lipca 2021, 12:05

nie noszę zegarka
2
2
1
2
2
2
2
1

Avatar Emson07

28 listopada 2019, 21:36

1
2
1
1
1
1
2
2
1

Avatar SlonecznyCien

2 września 2018, 09:07

0-nie mam zegarka
1
2
1
1
0-nie używam budziła
0-pałeczkami jem ryż tylko ryż ryż
1
1

Avatar Masellko

9 maja 2016, 13:04

121112121

Avatar biedronka5

8 kwietnia 2016, 19:58

1
2
1
1
nie używam budzika
nie jem sushi
2
2
1

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 lutego 2016, 22:18

1.2
2.2
3.1
4.1
5.3
6.2
7.2
8.1

Avatar Black_Lady_13

6 lipca 2015, 13:42

Nie noszę zegarka.
1
1
1
1
nie jem sushi
2
2
1

Avatar Meuflagiator2000

12 sierpnia 2015, 08:38

@Black_Lady_13: Nje chodzi o suahi tylko o ustawienie widelca .-.

Avatar Black_Lady_13

12 sierpnia 2015, 11:52

@Meuflagiator2000: To chodzi czy jesz sushi widelcem czy pałeczkami

Avatar nalorek1972

30 stycznia 2016, 19:46

Avatar Kasiuula

5 lipca 2015, 09:17

jestem zdecydowanie tym po prawej

Avatar popek9001

3 lipca 2015, 13:19

Co do drugiego to jest jeszcze trzecia opcja: nie korzystam z tego syfu.

Avatar Angel_Kubixarius

2 lipca 2015, 22:59

mam wszystko w prawo, tylko ostatnie w lewo XD

Avatar Ahakochamlol

Edytowano - 2 lipca 2015, 22:46

hahha ja mam tak 1,2,1,2,1,2,1,2,1

Avatar raffiG

Edytowano - 2 lipca 2015, 21:44

2,1,1,1,1,Nie jadłem Sushi,ale lepiej pałeczkami,1,2,1

Avatar biceps2000

Edytowano - 2 lipca 2015, 15:15

Tylko pie*rzony po*eb je pizze zaczynając od brzegu.

Avatar
RhobarIII

2 lipca 2015, 19:18

@biceps2000: Cześć, jestem pie*rzony po*eb. Obawiam się, że nie masz racji. Inni ludzie też czasem tak jedzą.

Avatar biceps2000

2 lipca 2015, 19:49

Ale to hańba dla pizzy ;_;

Avatar JakubJJJ

2 lipca 2015, 20:49

@biceps2000: Ja tak robię żeby najlepsze zostawić na koniec

Avatar Hairstreak

2 lipca 2015, 19:48

O niee.. Jak można tak kaleczyć pizzę;____;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Damy radę

Tak się składa, że znam kogoś takiego

Nie znoszę kleszczy

Były nóżki, nie ma nóżek

Dzieci koleżanek twojej mamy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka