Na świecie są dwa rodzaje ludzi - cz. 2
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Damy radę
Tak się składa, że znam kogoś takiego
Nie znoszę kleszczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Dzieci koleżanek twojej mamy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 marca 2023, 13:37
wtf kto tak je pizze??
Odpisz
17 lipca 2021, 12:05
nie noszę zegarka
2
2
1
2
2
2
2
1
Odpisz
28 listopada 2019, 21:36
1
2
1
1
1
1
2
2
1
Odpisz
2 września 2018, 09:07
0-nie mam zegarka
1
2
1
1
0-nie używam budziła
0-pałeczkami jem ryż tylko ryż ryż
1
1
Odpisz
9 maja 2016, 13:04
121112121
Odpisz
8 kwietnia 2016, 19:58
1
2
1
1
nie używam budzika
nie jem sushi
2
2
1
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2016, 22:18
1.2
2.2
3.1
4.1
5.3
6.2
7.2
8.1
Odpisz
6 lipca 2015, 13:42
Nie noszę zegarka.
1
1
1
1
nie jem sushi
2
2
1
Odpisz
12 sierpnia 2015, 08:38
@Black_Lady_13: Nje chodzi o suahi tylko o ustawienie widelca .-.
Odpisz
12 sierpnia 2015, 11:52
@Meuflagiator2000: To chodzi czy jesz sushi widelcem czy pałeczkami
Odpisz
30 stycznia 2016, 19:46
@Black_Lady_13: pjona
Odpisz
5 lipca 2015, 09:17
jestem zdecydowanie tym po prawej
Odpisz
3 lipca 2015, 13:19
Co do drugiego to jest jeszcze trzecia opcja: nie korzystam z tego syfu.
Odpisz
2 lipca 2015, 22:59
mam wszystko w prawo, tylko ostatnie w lewo XD
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2015, 22:46
hahha ja mam tak 1,2,1,2,1,2,1,2,1
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2015, 21:44
2,1,1,1,1,Nie jadłem Sushi,ale lepiej pałeczkami,1,2,1
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2015, 15:15
Tylko pie*rzony po*eb je pizze zaczynając od brzegu.
Odpisz
2 lipca 2015, 19:18
@biceps2000: Cześć, jestem pie*rzony po*eb. Obawiam się, że nie masz racji. Inni ludzie też czasem tak jedzą.
Odpisz
2 lipca 2015, 19:49
Ale to hańba dla pizzy ;_;
Odpisz
2 lipca 2015, 20:49
@biceps2000: Ja tak robię żeby najlepsze zostawić na koniec
Odpisz
2 lipca 2015, 19:48
O niee.. Jak można tak kaleczyć pizzę;____;
Odpisz