Nic nie jest w stanie pobić
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Angielskie śmieszki
Brawo za czujność!
To by wystarczyło
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2024, 10:54
Bruh
Odpisz
23 lipca 2022, 13:07
@Konto usunięte: poj...ne jest to że teraz masz 29 lat xd
Odpisz
21 maja 2012, 07:27
jak to dostało się na główną ?
Odpisz
27 grudnia 2019, 01:05
@jacek1s: nie wiem i dlaczego nadal na niej jest
Odpisz
1 marca 2020, 09:13
kurna co
Odpisz
9 marca 2020, 16:45
@Damond: ?
Odpisz
23 marca 2022, 15:22
🥚
Odpisz
14 października 2017, 04:53
to uczucie gdy 2017 przeszłoby z 4 coś choć nie mi oceniać katolickie dzieci neostrady
Odpisz
18 grudnia 2017, 15:11
@siemak: ,,to uczucie gdy 2017 przeszłoby z 4" co.
Powiedz po polsku pls
Odpisz
18 grudnia 2017, 15:20
muszę?
Odpisz
18 grudnia 2017, 15:22
@siemak: Tak, bo chcę zrozumieć ten pół-antyczny komentarz
Odpisz
18 grudnia 2017, 15:25
gdyby ten obrazek został wstawiony do poczekalni w roku 2017 to by wyszedł na główną z średnią ocen 4, (cosiowa liczba) ale niestety dzieci wychowane w wartościach katolickich, które używały internetu od usługodawcy "Neostrady" dały słabe oceny.
ps obrazek znalazł się na głównej dlatego, że to obrazek admina
Odpisz
19 listopada 2016, 11:52
-1/5
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:28
ja pier... ;-;
Odpisz
18 sierpnia 2015, 14:12
1/5
Odpisz
26 maja 2012, 11:29
1/5 :o
Odpisz
25 maja 2012, 20:20
ciekawe jak to zrobić palcami :)))
???
a ogółem to 0/5
Odpisz
21 maja 2012, 14:02
5/5 :D
Lodziki zawsze są dobre :P
Odpisz
21 maja 2012, 17:39
powiedział 12-latek?
Odpisz
21 maja 2012, 18:10
@Sauron: wiesz, może mu chodzi o algidę :P
Odpisz
21 maja 2012, 20:37
@Sauron: Mała poprawka powiedział 19-latek.
I proszę nie porównuj mnie do młodzieży ...
Odpisz
21 maja 2012, 21:23
19-latek prosi,aby nie porównywać go do "młodzieży" - zaraz chyba padnę ze śmiechu.A kim ty niby jesteś,jak nie młodzieżą?!Poza tym,jeszcze dobitniej okazałeś swój poziom :P
Odpisz
22 maja 2012, 06:37
@Sauron: No właśnie nie mów na niego ,,Młodzież`` bo tym mnie obrażasz!Mnie tylko ciekawi czemu te ludki mają po jednej nodze i nie mają rąk i mordy oraz są murzynami.
Odpisz
23 czerwca 2015, 15:08
@Sauron: 6-latek
Odpisz
18 grudnia 2017, 15:10
@nikodemonek44440: Ale zrogowaciało kiedyś wyglądało jeja
Odpisz
18 grudnia 2017, 15:29
nie dało się wyrazić swojej opinii a wszystko musiało być family friendly
Odpisz
21 maja 2012, 18:43
Jeja schodzi na psy... Coraz więcej beznadziejnych obrazków na głównej... (wg. admina 'jest coś zboczonego - jest główna)...
1/5
Odpisz
21 maja 2012, 19:33
niektórym się podoba dla cb beznadziejna i dla cb schodzi na psy.
Odpisz
21 maja 2012, 15:43
Jak dla mnie czy w małżeństwie czy w otwartym związku robienie loda jest ohydne.
Odpisz
21 maja 2012, 15:27
Co to, [CENZURA] jest?
Nawet 1/5 to za dużo ....
Odpisz
21 maja 2012, 13:06
1/5 strasznie ciękie nawet nie śmieszne
Odpisz
21 maja 2012, 11:56
co to ma być? 1/5 :/
Odpisz