Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie zadzieraj z bobrami
Znak czasów
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2019, 16:52
O ku*wa losowe mnie przeniosło w czasie
Odpisz
5 listopada 2015, 18:49
Ja tak robiłam, później dolewałam do wody i robiłam dużo piany :D
Odpisz
12 lipca 2015, 10:07
czy tylko ja to zobaczylem
Odpisz
12 lipca 2015, 10:04
ja zmieszalem 5 i umylem nim glowe ale swedzialo
ps jak zmieszacie szampon i poleiecie nimmydlo to będzie mile w dotyku
Odpisz
11 lipca 2015, 12:03
Ja zawsze brałam miarkę do proszku i się bawiłam w chemika 😁
Odpisz
10 lipca 2015, 22:16
geniusz
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2015, 21:33
ta ręka *tu wklej lennyface*
Odpisz
8 lipca 2015, 21:37
@Mrkociak: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
8 lipca 2015, 22:02
@master885: jestem na apce i nie mogę napisać dzięki
Odpisz
8 lipca 2015, 22:27
@Mrkociak: jak to się pisze?!
Odpisz
9 lipca 2015, 01:05
@Mrkociak: ee... ja też jestem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
9 lipca 2015, 01:12
@julka1280: a jak to robisz? wklejasz?
Odpisz
10 lipca 2015, 14:23
@Mrkociak: tak
Odpisz
10 lipca 2015, 14:41
@julka1280: z komentarza czy jak?
Odpisz
10 lipca 2015, 16:19
@Mrkociak: gdzieś znalazłam i mam w schowku w telefonie
Odpisz
9 lipca 2015, 18:05
Ta zabawa w Alchemika...
Odpisz
9 lipca 2015, 10:00
Hah! Też tak robiłem!
Odpisz
9 lipca 2015, 09:39
Ja raz wymieszałem wszystkie żele i szampony, jakie były w łazience, i powstała jakaś zielona mieszanka, która śmierdziała bagnem...
Odpisz
9 lipca 2015, 09:27
I tak powstał Duck, Head & Shoulders i Cif. :)
Odpisz
9 lipca 2015, 01:18
Ja nadal tak robię ;-; Raz nawet wlałam to do flakoniku i perfumy miałam :) Z takich mieszanek to się lepiej włosy myje.
Odpisz
8 lipca 2015, 20:04
kiedyś wymieszalem wszystkie mydła i powstał mi płyn , który rozpuszczal po 30 sekundach wszystkie plamy ;-; . Chemia dzieciństwa
Odpisz
8 lipca 2015, 20:22
@JPsoldier: trzeba było opatentować byś zrobił miliony a wcześniej byś wziął hajs od vanisha
Odpisz
8 lipca 2015, 20:27
@JPsoldier: *-*
Odpisz
8 lipca 2015, 21:43
@JPsoldier: Kurde lepszy niż Vanish powinieneś produkować i sprzedawać hurtowo.
Odpisz
8 lipca 2015, 22:45
@BruceWayne: Byłem młody i głupi
Odpisz
9 lipca 2015, 00:34
@JPsoldier: nie wszystko stracone, wystarczy że pozwiesz któregoś producenta tak jak to zrobili mieszkańscy miasta "Batman" xD
Odpisz
8 lipca 2015, 23:00
skądś to znam;)
Odpisz
8 lipca 2015, 22:59
ja nadal tak robie xD
Odpisz