Granie ze starszym rodzeństwem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
A jednak zrobili to w ten sposób
Były nóżki, nie ma nóżek
Z klasą się trzeba urodzić
To bilet w jedną stronę skarbie
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2015, 17:34
Robię tak z moim xdddd
Jak dobrze jest być najstarszym.
Odpisz
2 lipca 2015, 17:57
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Jak dobrze jest być samotnym jedynakiem =)
Odpisz
2 lipca 2015, 19:33
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Być najstarszym wcale nie jest najlepsze...
Odpisz
2 lipca 2015, 18:30
Nie mam rodzeństwa, ale robię tak z moją siostrą cioteczną :)
Odpisz
2 lipca 2015, 17:15
Koszmar bycia młodszym bratem
Odpisz
2 lipca 2015, 17:02
To zmieniam się w pawiana ?
Odpisz
2 lipca 2015, 17:10
@LukaszoxDJr: wszyscy zmieniacie się w pawiany
Odpisz