Nawet Geralta dopadła moda na selfie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To będzie bolało
Pozdrawiam świetliki
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2015, 18:03
Takie tam z gryfem .
Odpisz
9 lipca 2015, 22:48
@druid6: ja myślałem że to smok xD
Odpisz
18 czerwca 2016, 14:34
ani to smok ani gryf to wiwerna
Odpisz
18 czerwca 2016, 14:36
@druid6: to wiwerna bo gryf ma cztery nogi krótszą szyje głowę i skrzydła tez sie różnią
Odpisz
20 czerwca 2016, 06:54
@Adgos: Wiwern to smok.
Odpisz
20 czerwca 2016, 09:56
@Crobat: Wiwern to nie smok tylko drakonid
smoki mają 4 nogi ma przykład Wilentrethenmerth
Odpisz
20 czerwca 2016, 20:25
@Adgos: *smok właściwy
A drakonid to humanoidalny jaszczur,smoczy pomiot zwany tudzież smokowcem.
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2016, 15:03
@Crobat: ale nie SMOK tylko SMOKOWIEC sam to napisałeś
Odpisz
21 czerwca 2016, 15:09
@Adgos: Ty głuptasie.Nie napisałem,że wiwern to smokowiec.
Odpisz
21 czerwca 2016, 15:10
@Crobat: kolego wiwern to drakonid czyli tak jak napisałeś "smoczy pomiot zwany tudzież smokowcem"
Odpisz
21 czerwca 2016, 15:20
@Adgos: Zauważ proszę,że wspominałem o "humanoidalnym jaszczurze".Wiwern to rodzaj,i pierwotne przedstawienie wszelakiego smoka,koleżanko.
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2016, 15:36
@Crobat: Sapkowski pisał że Wiwern to nie smok "koleżko"
"Wywerna lub Wiwerna - w Starszej Mowie wyvern, przedstawiciel drakonidów. Często mylony przez ludzi ze smokiem ze względu na budowę ciała'
Odpisz
21 czerwca 2016, 18:37
@Adgos: Nie wiedziałem,że rozmawiamy stricte w kontekście uniwersum wiedźmina.Oboje mamy jakąś tam swoją rację.
Odpisz
21 czerwca 2016, 19:41
@Crobat: Wiesz ja myślałem że skoro obrazek o uniwersum wiedźmina to nasze komentarze też o tym uniwersum
A poza tym wspomniałem villentretenmertha :)
Odpisz
2 lipca 2015, 22:01
*Geralta
Odpisz
9 lipca 2015, 11:10
@Crobat: jak tutaj jest tak napisane
Odpisz
9 lipca 2015, 11:34
Było pzez d.
Odpisz
9 lipca 2015, 11:40
@Crobat: Oryginalnie Gerald jest przez d a nie t ;-;
Odpisz
9 lipca 2015, 13:23
@Lacoste: Ale Geralt jest przez t.
Odpisz
9 lipca 2015, 13:40
@Crobat: Wiem ale chyba przez d powinno być ;P
Odpisz
9 lipca 2015, 15:44
@Lacoste: nie
Odpisz
18 czerwca 2016, 14:38
@Lacoste: powinno być przez t bo Sapkowski tak napisał
Odpisz
2 lipca 2015, 18:45
Jak się ulepsza mikstury? ._.
Odpisz
9 lipca 2015, 11:40
@Bastil123: Google nie gryzie.
Odpisz
9 lipca 2015, 11:41
@Bastil123: Schematy ;P A potem wytworzyć :D
Odpisz
9 lipca 2015, 12:48
@Lacoste: Oh... no, to pozostaje mi znaleźć schematy :v
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2015, 22:49
@Bastil123: schematy z tego co wiem można znaleść w lochach w skrzynkach lub w sklepach
Odpisz
9 lipca 2015, 21:20
But first let me take a #selfie !!
Odpisz
10 lipca 2015, 13:11
@ayounggirl: Tu du du tu du du tyry du du dy dy du... xd
Odpisz
10 lipca 2015, 21:12
@kwayy: SELFE !!!
Odpisz
2 lipca 2015, 17:46
A Wiwerna "Elo".
Odpisz