Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kupahaha

3 września 2018, 07:25

halo to nie 2010 nie piszemy już "le"

Avatar Kupahaha

3 września 2018, 07:27

@Kupahaha: dobra nie zauwazylem ze znalazlem to w lodowych

Avatar foxkitty

31 stycznia 2022, 09:14

@Kupahaha: mmm lodowe memy

Avatar matiExtreme

30 czerwca 2015, 10:20

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar trampkowiczka

3 grudnia 2017, 22:26

@matiExtreme: wygrałam?

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2017, 22:29

Avatar Palauball

19 lutego 2016, 22:24

I ta mina ojca...

Avatar Palauball

Edytowano - 19 lutego 2016, 22:24

.

Avatar Adulin

21 kwietnia 2015, 21:05

Ja mam na xboxa

Avatar Adulin

21 kwietnia 2015, 21:05

@Adulin: :-) :-). :-). :-). :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D =-O =-O

Avatar Nuclear

11 sierpnia 2013, 16:50

Fajna chata 5/5

Avatar obelus284

24 czerwca 2012, 15:03

jak by był zamek to też najlepszo a ta najlepsza to lil yon roll call

Avatar obelus284

24 czerwca 2012, 15:01

jak patrze na to chate z minecraft odpałam najlepszo muze jako mam a jak na chate z duplo to najsłapszo :)

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2012, 19:10

jeśli nie wiecie po co le to zamknijcie mordy!!

Avatar FD_God

22 maja 2012, 19:54

To taki dodatek dodawany przez gimbusy.

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2012, 16:42

@FD_God: ale na stronie z której skopiowano ten obrazek ludziom to nie przeszkadzało a to znaczy że ci którym to przeszkadza to głupi ludzie

Avatar patrczek111

23 maja 2012, 08:34

Ja z tego obrazka zrozumiałem że obojętnie jak duży dom zrobisz w grze i tak młodszy brat zrobi lepszy z odrazu dużych klocków LEGO DUPLO.
Smutne ;'( .

Avatar gitkolo

22 maja 2012, 17:59

Ja zbudowałem z lego i nie byli ze mnie dumni ;'(

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2012, 15:05

Moi rodzice i tak byli by ze mnie dumni :D

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2012, 15:04

Szałas z drabinkami ^.^!

Avatar Fobi96

22 maja 2012, 15:04

domek fajny ale ja wole budowac zamki xD

Avatar kokomando

22 maja 2012, 10:41

dałbym 5/5 gdyby nie *le kur*a to jest polska a nie francja

Avatar GrzesieKox

22 maja 2012, 14:18

@kokomando: racja

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Jakub1922
Dodane przez: Jakub1922

Papierowa szkoła posting

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Najbardziej realistyczny spośród modów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Cóż za brak szacunku

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka