Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Cóż za brak szacunku
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2018, 07:25
halo to nie 2010 nie piszemy już "le"
Odpisz
3 września 2018, 07:27
@Kupahaha: dobra nie zauwazylem ze znalazlem to w lodowych
Odpisz
31 stycznia 2022, 09:14
@Kupahaha: mmm lodowe memy
Odpisz
30 czerwca 2015, 10:20
Odpisz
8 sierpnia 2015, 13:11
@matiExtreme:
Odpisz
8 sierpnia 2015, 15:05
dostajesz nagrodę interneta explorera za najszybszą odpowiedź na świecie
Odpisz
8 sierpnia 2015, 16:54
@matiExtreme: Fuck yea
Odpisz
14 stycznia 2017, 17:53
@matiExtreme: Też chcę!
Odpisz
30 lipca 2017, 12:02
@matiExtreme: Bez różnicy kiedy się odpisze.
Odpisz
20 października 2017, 07:31
@matiExtreme: Też chce
Odpisz
3 grudnia 2017, 22:26
@matiExtreme: wygrałam?
Odpisz
3 grudnia 2017, 22:29
@trampkowiczka: nie
Odpisz
19 lutego 2016, 22:24
I ta mina ojca...
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2016, 22:24
.
Odpisz
21 kwietnia 2015, 21:05
Ja mam na xboxa
Odpisz
21 kwietnia 2015, 21:05
@Adulin: :-) :-). :-). :-). :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D =-O =-O
Odpisz
11 sierpnia 2013, 16:50
Fajna chata 5/5
Odpisz
24 czerwca 2012, 15:03
jak by był zamek to też najlepszo a ta najlepsza to lil yon roll call
Odpisz
24 czerwca 2012, 15:01
jak patrze na to chate z minecraft odpałam najlepszo muze jako mam a jak na chate z duplo to najsłapszo :)
Odpisz
22 maja 2012, 19:10
jeśli nie wiecie po co le to zamknijcie mordy!!
Odpisz
22 maja 2012, 19:54
To taki dodatek dodawany przez gimbusy.
Odpisz
16 czerwca 2012, 16:42
@FD_God: ale na stronie z której skopiowano ten obrazek ludziom to nie przeszkadzało a to znaczy że ci którym to przeszkadza to głupi ludzie
Odpisz
23 maja 2012, 08:34
Ja z tego obrazka zrozumiałem że obojętnie jak duży dom zrobisz w grze i tak młodszy brat zrobi lepszy z odrazu dużych klocków LEGO DUPLO.
Smutne ;'( .
Odpisz
22 maja 2012, 17:59
Ja zbudowałem z lego i nie byli ze mnie dumni ;'(
Odpisz
22 maja 2012, 15:05
Moi rodzice i tak byli by ze mnie dumni :D
Odpisz
22 maja 2012, 15:04
Szałas z drabinkami ^.^!
Odpisz
22 maja 2012, 15:04
domek fajny ale ja wole budowac zamki xD
Odpisz
22 maja 2012, 10:41
dałbym 5/5 gdyby nie *le kur*a to jest polska a nie francja
Odpisz
22 maja 2012, 14:18
@kokomando: racja
Odpisz