Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2015, 21:05

Gdyby istniała inteligentniejsza od nas cywilizacja i dotarłaby do naszej planety, to obawiam się, że zrobiliby z nami to co Europejczycy z rdzennymi mieszkańcami Ameryki.

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2015, 21:37

A patrząc na to ile jest planet w samej naszej Galaktyce i ile spełnia chociaż część wymagań na planetę do życia, daje to nam prawie 100% szans na istnienie takiej cywilizacji.

Avatar konbed

2 lipca 2015, 21:53

Ale możemy też oczekiwać, że istnieje pozaziemska organizacja, która chroni mniej rozwinięte rasy i zawrze z nami pakt handlowy. My dostaniemy kolonie, a oni surowce zdobyte przez nas. Może po latach przerodziłoby się to w sojusz i mogli byśmy razem chronić swoich sfer Drogi mlecznej. Szkoda, że życie to nie Mass Effect :v.
Ale jeżeli Biblia nie kłamie i to ludzie zostali stworzeni jako pierwsi to prawdopodobnie to my jesteśmy najbardziej rozwiniętą rasą we wszechświecie.
W końcu kosmici też mogą nie radzić sobie z wojnami domowymi itd. dzięki czemu nie jesteśmy z tyłu.

Avatar Agario

2 lipca 2015, 22:10

@konbed: szkoda ;/ te ataki żniwiarzy...

Avatar konbed

3 lipca 2015, 13:20

@Agario: Najwyżej możemy postąpić jak niektóre rasy(chcące dołączyć do grona Ras Cytadeli) i rozje**ć wszystkie satelity, statki i odłączyć się od społeczeństwa galaktyki :v

Avatar DeadExtreme

11 lipca 2015, 20:13

Szanse na to, że istnieje jakaś obca forma życia są bardzo wielkie. Ale bardzo małe na to, że kiedyś się spotkamy. Może i jest gdzieś bardziej rozwinięta cywilizacja, ale nie mamy pewności czy kiedyś nas zlokalizują.
Teraz mozemy tylko przypuszczać, bo szybko nie odkryjemy prawdy.

Avatar carmilion

11 lipca 2015, 20:20

@DeadExtreme: A jeśli patrzą na ziemie to widzą dinki więc tu nie lecą.

Avatar Creeper123pl

11 lipca 2015, 21:02

Cywilizacja inna od nas istnieje, choć jest PRAWDOPODOBNIE Inteligentniejsza od nas.

Avatar SockPuppet

12 lipca 2015, 00:12

To popularny błąd myślowy...To nie tak, że przyczyną zaistnienia życia na Ziemi były odpowiednie warunki, takie, jakie zapewne spełnia wiele istniejących planet. Życie na Ziemi zaistniało na skutek niezwykłego zbiegu okoliczności, który sprawił, że związki chemiczne połączyły się w taki, a nie inny sposób, tworząc żywą komórkę. Z tego co wiem, naukowcy uważają, że zajście takiego przypadku nawet raz jest wydarzeniem o bardzo niskim prawdopodobieństwie zajścia nawet w skali wszechświata, tak więc, jeśli zakładamy, że powstanie życia na Ziemi było dziełem przypadku, to powstanie życia na innej planecie w ten sam sposób jest bardzo mało prawdopodobne. Chyba że istnieje powtarzalny mechanizm powstawania życia, ale jak na razie nauka takiego nie odkryła i uznaje wyewoluowanie życia z nieożywionej materii za czysty przypadek.

Avatar marianosk8

Edytowano - 12 lipca 2015, 09:31

@SockPuppet: Ale jeśli coś sie zdarzyło to znaczy,że nie ma przeciwskazan by wydarzyło sie ponownie.Smutne jest to,że biorąc pod uwagę wyjątkowość życia możemy nigdy nie znaleść odpowiedzi na pytanie czy jesteśmy sami dokładnie tak jak nasi kosmiczni bracia

Avatar SockPuppet

12 lipca 2015, 11:57

@marianosk8: A czy jak rzucisz dwie monety i upadną na ziemię tak, że każda będzie stała na sztorc, a w dodatku jedna na drugiej...to będziesz oczekiwał, że uda ci się jeszcze raz? Przynajmniej zakładając, że to są zupełnie normalne monety...Żeby jakieś zjawisko było powtarzalne, musi istnieć mechanizm...Naukowcy nie znaleźli żadnego mechanizmu kierującego powstaniem życia. Uważają to za czysty przypadek. Ale możliwe, że kiedyś taki mechanizm odkryją. Albo i nie.

Avatar FranekRadziej

2 lipca 2015, 22:18

sory memory ale ludzie to też kosmici

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Czyżby człowiek kultury?

Klasowy szturm na fast foody

A tereny oddamy Warszawie!

Spokojny jak baranek

Prawie to samo

Dlatego trzeba wyłączać auto obrót

Netflix wyprodukuje nowe kreskówki w tym uniwersum

Nudziło się komuś

Poważny problem

Z pewnością...

Death Stranding - symulator kuriera

Tatrzański Rambo

Dokładnie, milordzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka