Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lipca 2015, 10:54
wszystko może być dildo...
Odpisz
10 lipca 2015, 06:45
Biedny motocykl :(
Odpisz
10 lipca 2015, 00:44
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2015, 22:05
Ciekawe dlaczego tak wolno jedzie :P
.
.
Myśl osoby sterującej motor :D
Odpisz
3 lipca 2015, 14:29
@Transformicer: *motocykl
Odpisz
3 lipca 2015, 15:12
@goodspeed_98: Motor i motocykl to dwie te same rzeczy wpisz sobie w google i w grafice wyskoczy to samo :) A w tym przypadku motocykl przypomina jednośladowce którymi jeżdżą gangi motocyklowe a ta osoba jeździ na ścigaczu :P
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2015, 17:23
@Transformicer: 1-Nie mówiąc motor obrażasz motocyklistów
2-Motocykl to pojazd,motor to silnik
3- Nie można określić jego typu gdyż widać tylko tył jednak forma zawieszenia sugeruję motocykl sportowy,ale też morze on być sportowo-turystyczny.
Odpisz
3 lipca 2015, 17:45
@goodspeed_98: Morze? Morze jest długie i szerokie. Jak już to może*
Odpisz
9 lipca 2015, 20:27
@Transformicer: Motor to po niemiecku silnik. W tej chwili ma to sens.
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2015, 20:31
@Transformicer: Nie zmieniaj tematu, wysuń kontr-argument albo przyznaj racje goodspeed_98 ;)
Odpisz
9 lipca 2015, 21:00
@DoodilyDoo: Ty mi życia nie ustawiaj.
Odpisz
9 lipca 2015, 21:36
@Transformicer: To nie ja :D To prawa internetów :D
Odpisz
9 lipca 2015, 22:02
@DoodilyDoo: Myślałem że będziesz spinał dupsko a tu taki komentarz :D
Odpisz
9 lipca 2015, 22:33
@Transformicer: Jestem pokojowym ludziem, nie umiem się kłocić ;)
Odpisz
9 lipca 2015, 22:22
Tyłek większy od opony . o.O
Odpisz
9 lipca 2015, 22:22
Przynajmniej będzie miała amortyzację jak upadnie.
Odpisz
9 lipca 2015, 21:57
Kim Kardashian&Nicki Minaj
approves!!!!
Odpisz
2 lipca 2015, 21:21
Nie widzę w tym obrazku nic śmiesznego, jest to tylko brak tolerancji dla osób grubszych.
Odpisz
2 lipca 2015, 21:49
*dla motorów
Odpisz
2 lipca 2015, 23:41
Zgadzam się
Odpisz
3 lipca 2015, 14:28
* motocykli
Odpisz
9 lipca 2015, 20:04
słuchaj, jeśli dla ciebie grubi nie są śmieszni i nie lubisz się z nich śmiać, to radzę Ci nie odwiedzać więcej żadnej strony rozrywkowej i ogólnie internetu
Odpisz
9 lipca 2015, 20:10
@fil341: Nie z grubych osób takie serwisy żyją. Można dawać obrazki śmieszne, które nie obrażają nikogo.
Odpisz
9 lipca 2015, 20:17
@fil341: Czyli mamy się śmiać z osób grubych dlatego bo są grubymi?
Odpisz
9 lipca 2015, 20:53
@Zohan666: tak
Odpisz
9 lipca 2015, 21:23
@fil341: To może pośmiejemy się z osób głupich czyli np. z Ciebie?
Odpisz
9 lipca 2015, 21:27
@Zohan666: tak
Odpisz
9 lipca 2015, 21:27
Nie wiem czy śmiać się z tej pani, czy opłakiwać motocykl...
Odpisz
9 lipca 2015, 20:37
Rzadko takie coś się spotyka :)
Odpisz
9 lipca 2015, 20:37
wyczuwam Photoshopa'
Odpisz
2 lipca 2015, 23:37
Za małe siodełko. :(
Biedny motor.
Odpisz
9 lipca 2015, 20:32
@ewelkapl: *motocykl
Odpisz
9 lipca 2015, 20:30
Oponka jedzie na dwóch oponach
Odpisz
3 lipca 2015, 00:00
Biedny motocykl...
Odpisz