Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KacperUE

25 listopada 2015, 19:45

fu...

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2018, 13:37

@KacperUE: niektorych to podnieca

Avatar Gigi322

11 sierpnia 2017, 15:42

i ten Johnny w tle xd

Avatar hejtojaoliwia

22 maja 2016, 20:53

i

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2015, 21:27

Avatar kamykPL

10 lipca 2015, 10:24

Ku*wa jak?

Avatar UkradliMiNick

10 lipca 2015, 10:27

Medżik!

Avatar KacperUE

25 listopada 2015, 19:46

Avatar rozwalgo

3 lipca 2015, 09:51

Dżony na 3. obrazku

Avatar GrammarKnight

Edytowano - 13 sierpnia 2015, 21:51

@rozwalgo: Nie ,,Dżony'' tylko Johnny.

Avatar Suzuko

13 lipca 2015, 22:42

Jak zamieni się w kibel, to się już nigdy nie odmieni...

Avatar koziol11

13 lipca 2015, 15:25

Jest taka firma produkująca kible.

Avatar ALKATRAZ

9 lipca 2015, 22:59

życie kibla nie jest łatwe, dlaczego nie doceniamy ich wierną prace?

Avatar trolem

9 lipca 2015, 23:30

@ALKATRAZ: Masz rację.

Avatar Terrusia

10 lipca 2015, 01:35

@ALKATRAZ: Bo kible są takie wierne. (y)

Avatar UkradliMiNick

10 lipca 2015, 10:29

Avatar TheTemplar

10 lipca 2015, 11:04

@UkradliMiNick: Mamy tu miszcza painta.

Avatar minszeff

10 lipca 2015, 10:19

ach ten jonny bravo na 3im obrazku...

Avatar lucky20

10 lipca 2015, 09:07

ja *podnosi reke*

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

10 lipca 2015, 00:40

czterdzieści minutuf po północy, a on ciagle nie moze zmienić się w pandę... why?

Avatar mozaj

10 lipca 2015, 00:23

Lepiej tak ,niż zaciencie w chwili gdy Jon "ją" dorwał :p

Avatar Evengelline

10 lipca 2015, 00:19

eee czemu on się kobietą stał?
transwestyta?

Avatar Angela336

2 lipca 2015, 21:56

czy to Jonny Brawo na 3 obrazku?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Lunia21

9 lipca 2015, 21:55

@FreezyPop: Placki plackami, gorzej jeśli ten koleśna 8 obrazku jadł Burritto...

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2015, 00:11

@DeadExtreme: Wałbrzych powiadasz... Mieszkasz niedaleko mnie... Mam cię na okach

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2015, 21:07

Kurdełe, żyłem w kłamstwie. Zawsze czytałem German Nazi, a to jest GRAMMAR! :o Dajcie mi strzałki w dół bo strasznie żałuję...

Avatar DMCJCD

9 lipca 2015, 21:09

A ja dam ci w górę, hahaha, zło!!!

Avatar Fina258

9 lipca 2015, 22:03

Ty wymuszaczu ! Chciałeś wymusić strzałki w dół ale by zrobić ci na złość chcą ci dać strzałkę w górę a ty naprawdę chciałeś w górę. Nie dam ci żadnych strzałek ! Przechytrzyłem system! YEEAA!

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2015, 00:09

@Fina258: Chciałem karę.... Najwidoczniej ludzie na złość się mnie nie posłuchali ;__;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Rel

Totalnie

Ładne rzeczy

Najbardziej realistyczny spośród modów

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka