Nie mam czasu na lanie po kropelce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Niezły wyczyn
Tak się składa, że znam kogoś takiego
No to skrzynia biegów do wymiany
Rel
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2015, 17:28
No dziękuję bardzo, obrazek z okazji mojej choroby?
Odpisz
3 lipca 2015, 17:39
@noszkurnawszystkozajete: Też jestem chory .
Odpisz
3 lipca 2015, 17:49
@PROJECTPoland: Chorujmy razem.
Odpisz
3 lipca 2015, 23:53
@noszkurnawszystkozajete: Też jestem chora
Odpisz
4 lipca 2015, 08:21
@sztosxpompa: [*] dla wszystkich chorujących w wakacje
Odpisz
3 lipca 2015, 17:52
Kodeina płynie w moich żyłach...
Odpisz
3 lipca 2015, 16:59
Ja tam nie lubię tego syropu...
Odpisz
3 lipca 2015, 16:59
dzień 3 : picie z gwinta
Odpisz
3 lipca 2015, 16:30
ʕ•ᴥ•ʔ miś
Odpisz
3 lipca 2015, 16:33
@eziom1234:
Odpisz
3 lipca 2015, 16:35
@eziom1234: Mów dalej...
Odpisz
3 lipca 2015, 20:24
@eziom1234:
Odpisz
3 lipca 2015, 16:35
Ja pije syrop łykami
Odpisz