Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wonsz_Szmija

19 października 2025, 15:54

Droga bez odwrotu to najlepszy album

Avatar JaJestemZWami

26 marca 2022, 18:24

I jak ją wrócę do domu

Avatar Lordpotato

1 września 2017, 09:37

itz e trap

Avatar kajba

3 stycznia 2022, 13:51

Avatar oskare117

2 sierpnia 2012, 13:06

Ja mam rozwiązanie normalne nie do góry czy w dół ale po prostu zawrócić , niema znaku przeciw zawracaniu ;)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar oskare117

16 października 2012, 12:01

@miken1200: Dobrze tato <hlip,hlip> XD

Avatar erykos123

3 października 2018, 12:12

@oskare117: Można pojechać lewym pasem ponieważ znak zakazuje tylko poruszaniu się prosto prawym pasem na znaku jest zakaz jazdy z naprzeciwka lewym pasem więc oznacza to że nie powinniśmy spotkać żadnego samochodu kiedy jedziemy lewym pasem.

Avatar InguiTV

18 października 2017, 09:54

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2013, 18:43

mam to na kompie

Avatar kondzio260

28 maja 2012, 07:07

jeszcze potrzeba zakaz zatrzymywania sie i postoju;p

Avatar meteorr77

6 listopada 2011, 18:05

hm. jedyne rozwiązanie to... do góry chłopie do góry!

Avatar Miki70

15 lipca 2011, 18:15

MAM ROZWIĄZANIE ROZJECHAĆ ZNAK HI HI 5/5

Avatar Qgamer

8 sierpnia 2018, 10:50

@Miki70: Hi hI hi HI

Avatar michgol

13 stycznia 2011, 16:26

o looooooooooooooooooooooooooool!!! masakra!!!!!!!!!!!

Avatar kr225

31 maja 2010, 16:07

ech jakie żale do tyłu znaczy że tamci z przodu nie mogą jechać w twoim kierunku czyli można zawrócić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żal
ale obrazek fajny!! 5/5

Avatar ola321123

17 grudnia 2009, 18:10

mój kuzym na to na komórce,znam a jak sie powtarza to niestety 3/5

Avatar paula20004

30 lipca 2009, 13:18

no i co tu zrobić?? xD 5/5

Avatar Aga21

23 kwietnia 2009, 12:56

może próbowali zagiąć czasoprzestrzeń albo coś w tym stylu? obrazek świetny xD

Avatar cody4

18 marca 2009, 13:38

Przecież ona ma dalej ten sam, debilski avatar!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Chciał tylko pomóc

Mało znany szczegół

Niegrzeczny Oskarek

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka