Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Chciał tylko pomóc
Mało znany szczegół
Niegrzeczny Oskarek
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 października 2025, 15:54
Droga bez odwrotu to najlepszy album
Odpisz
26 marca 2022, 18:24
I jak ją wrócę do domu
Odpisz
1 września 2017, 09:37
itz e trap
Odpisz
3 stycznia 2022, 13:51
@Lordpotato: Da
Odpisz
2 sierpnia 2012, 13:06
Ja mam rozwiązanie normalne nie do góry czy w dół ale po prostu zawrócić , niema znaku przeciw zawracaniu ;)
Odpisz
12 października 2012, 10:49
@oskare117: Zakaz skrętu w lewo równa się zakazowi zawracania!
Odpisz
12 października 2012, 15:13
@miken1200: Dupa jaros pierdzi zaroz zakz zawracania to zakaz zawracania a zakaz w lewo to zakaz w lewo to całkiem co innego
Odpisz
15 października 2012, 09:31
@oskare117: Głupie dziecko, jak zdasz egzamin na prawo jazdy to pogadamy. A teraz marsz do nauki!
Odpisz
16 października 2012, 12:01
@miken1200: Dobrze tato <hlip,hlip> XD
Odpisz
3 października 2018, 12:12
@oskare117: Można pojechać lewym pasem ponieważ znak zakazuje tylko poruszaniu się prosto prawym pasem na znaku jest zakaz jazdy z naprzeciwka lewym pasem więc oznacza to że nie powinniśmy spotkać żadnego samochodu kiedy jedziemy lewym pasem.
Odpisz
18 października 2017, 09:54
Odpisz
30 marca 2013, 18:43
mam to na kompie
Odpisz
28 maja 2012, 07:07
jeszcze potrzeba zakaz zatrzymywania sie i postoju;p
Odpisz
6 listopada 2011, 18:05
hm. jedyne rozwiązanie to... do góry chłopie do góry!
Odpisz
15 lipca 2011, 18:15
MAM ROZWIĄZANIE ROZJECHAĆ ZNAK HI HI 5/5
Odpisz
8 sierpnia 2018, 10:50
@Miki70: Hi hI hi HI
Odpisz
13 stycznia 2011, 16:26
o looooooooooooooooooooooooooool!!! masakra!!!!!!!!!!!
Odpisz
31 maja 2010, 16:07
ech jakie żale do tyłu znaczy że tamci z przodu nie mogą jechać w twoim kierunku czyli można zawrócić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żal
ale obrazek fajny!! 5/5
Odpisz
17 grudnia 2009, 18:10
mój kuzym na to na komórce,znam a jak sie powtarza to niestety 3/5
Odpisz
30 lipca 2009, 13:18
no i co tu zrobić?? xD 5/5
Odpisz
23 kwietnia 2009, 12:56
może próbowali zagiąć czasoprzestrzeń albo coś w tym stylu? obrazek świetny xD
Odpisz
18 marca 2009, 13:38
Przecież ona ma dalej ten sam, debilski avatar!
Odpisz