Ja pierniczę, ale upał...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Trzeba brać osobną torbę
Brawo za czujność!
Fajnie że odpowiedzieli
Angielskie śmieszki
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lipca 2015, 14:45
Lato - Za gorąco, zima - za zimno. To jak ma być?
Odpisz
4 lipca 2015, 15:23
@miki864: Nie wiadomo. Polaki Cebulaki na wszystko narzekają, nie ważne czy zimno czy gorąco.
Odpisz
4 lipca 2015, 15:40
@XiaTheWolf: Dla nas to nawet w wiosnę jest źle, bo jest zbyt umiarkowanie ( ° ͜ʖ °)
Odpisz
4 lipca 2015, 15:47
O tym właśnie mówię~.
Odpisz
4 lipca 2015, 15:48
@miki864: ja mam tak że w zimę chodzę w koszulkach a w lato w podkoszulkach
Odpisz
4 lipca 2015, 16:56
@XiaTheWolf: Obrażasz swój kraj=Obrażasz siebie i bliskich. Właśnie takich buraków ten kraj nie potrzebuje.
Odpisz
4 lipca 2015, 17:01
@skate07071: A czy ja obrażam? Panie agresorze, proszę się uspokoić i użyć maści na ból dupy bo widzę że pan żartu wykryć nie potrafi.
Odpisz
4 lipca 2015, 17:23
@miki864: wiosna i jesień
Odpisz
4 lipca 2015, 17:55
W sumie logiczne :P
Odpisz
4 lipca 2015, 20:32
@XiaTheWolf: Maść na ból dupy niestety się stopiła. Poza tym nie agresor, tylko bardzo ciężki do przekonania człowiek. Poza tym skąd wzięła się ta dziwna tradycja nazywania Polaków cebulami ?
Odpisz
4 lipca 2015, 21:01
@miki864: W zime jest właśnie idealnie, dopóki ktoś nie ustawi ogrzewania powyżej 2 ;-;
Odpisz
9 lipca 2015, 14:35
@miki864: neutralnie
Odpisz
4 lipca 2015, 14:09
mój termometr pokazuje 50 stopni celsjusza
Odpisz
4 lipca 2015, 14:14
@MysiaMyszka: Mój też O,O
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2015, 15:43
@Black_Lady_13: A najlepsze jest to, że mój 37.
Odpisz
4 lipca 2015, 16:57
@Janusz_Przewodnik: Pewnie w lodówce.
Odpisz
5 lipca 2015, 22:56
@MysiaMyszka: Zostawiłam wodę na słońcu na 10 minut przychodzę i tak gorąca :P
I się poparzyłam klamką od drzwi :I
Odpisz
5 lipca 2015, 20:31
tu jest zimno :-:
Odpisz
5 lipca 2015, 13:14
Tró.
Odpisz
5 lipca 2015, 10:38
W końcu jak jest.Może zapomniałeś sprawdz jeszcze raz.
Odpisz
4 lipca 2015, 15:02
A mógł zostać i pograć na kompie.
Odpisz
4 lipca 2015, 14:36
W końcu Lato co nie :D
Odpisz
4 lipca 2015, 14:20
A jak ma Ku**a być...
Odpisz
4 lipca 2015, 14:15
Brace yourselves, będzie jeszcze gorzej.
Odpisz
4 lipca 2015, 14:01
I jak?
Odpisz