Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Rel
Jakby trochę nie fair
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2015, 01:16
Chyba bylo.
Odpisz
9 lipca 2015, 14:34
Widze że lubisz Ninjago ;p
Odpisz
9 lipca 2015, 15:35
Nie lubie. Ja kocham! :)
Odpisz
9 lipca 2015, 15:40
Lubisz Lloyda?
Odpisz
9 lipca 2015, 15:43
kocham <3
Odpisz
9 lipca 2015, 15:51
Moze pw? :3
Odpisz
9 lipca 2015, 15:52
? :o Niwim coto znaczy xD
Odpisz
9 lipca 2015, 15:53
Prywanta wiadomosc :3
Odpisz
9 lipca 2015, 15:53
Spk :3
Odpisz
9 stycznia 2018, 14:15
AJANIELUBIENIJAGO!!!111!1
Odpisz
30 października 2018, 22:39
o nie
Odpisz
4 sierpnia 2016, 10:35
O fuuj!
Odpisz
19 lipca 2015, 20:41
jak widać lubiaz ninjago
Odpisz
4 lipca 2015, 19:01
ocena 5.0... szkoda by było... gdyby ktoś... dał 4
Odpisz
4 lipca 2015, 19:14
@julka1280: I masz 4.58 :)
Odpisz
4 lipca 2015, 22:57
@Macio29: Szkoda jakby kto§ dał 1
Odpisz
9 lipca 2015, 14:43
@julka1280: Szkoda by było gdyby ktoś dał Ci czerwoną strzalkę... A nie... Już to ktoś zrobił.
Odpisz
10 lipca 2015, 14:19
@DeadExtreme: wiem :v
Odpisz
9 lipca 2015, 14:59
A rosół to kompot z kury.
Odpisz
10 lipca 2015, 09:34
@Wonsz: Wonsz rzeczny ?
Odpisz
10 lipca 2015, 11:52
@natalia543211: Tak
Odpisz
9 lipca 2015, 17:21
chyba smalec z wiśni
Odpisz
9 lipca 2015, 15:55
to smalec
Odpisz
9 lipca 2015, 14:49
zbanować M1kus,a za złamanie praw autorskich świń! wow wow wow
Odpisz
9 lipca 2015, 14:17
Wow, nigdy o tym nie myślałem w ten sposób :V
Odpisz
5 lipca 2015, 03:35
Odpisz