Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JakePies

27 grudnia 2018, 23:34

WY KU*WY NIEDOJE**NE, CZEMU KU*WA TRAIN, JA BYM NA DUSCIE SUPER ZAJEBIŚCIE ZAGRAŁ I BYM ACE ZROBIŁ- Gracz csgo wiek 7-9 lat

Avatar Zaspanymen33

8 stycznia 2018, 22:27

ja mam lagi i ch*jowy team

Avatar KatanW10

11 lipca 2015, 17:17

Mapa pod CT ch**owo.

Avatar predator24

20 listopada 2015, 12:54

@KatanW10: true story

Avatar kaka77

11 lipca 2015, 15:22

Zapomnieli dodać ''Myszka się zje**ła'' :v

Avatar bylejakbylegdzie

11 lipca 2015, 15:35

@kaka77: najlepsze gdy jesteś noobem z popsutą myszką a jesteś top 1 w teamie :D

Avatar KatanW10

11 lipca 2015, 17:18

@kaka77: Mi kiedyś na turniejowym rozładowała się myszka. :D

Avatar chaboyy_HD

12 lipca 2015, 12:44

@kaka77: pad mi padł

Avatar TheHunterMikiPL

20 października 2015, 21:30

@KatanW10: serio turniejowy masz mieć zaraz, i nei sprawdziłeś ile w baterii zostało??

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2015, 16:33

Tak jest jak wbijam na serwer z silverami :>

Avatar NefilimPL

6 lipca 2015, 15:12

ja cs 1.6 na minimalnych mam 30 fp

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar gelo1238

16 lipca 2015, 20:02

@NefilimPL: Żeby się popisać ilością fps, dla większej płynności.

Avatar NefilimPL

18 lipca 2015, 19:02

@gelo1238: której i tak nie widać, za to widać spadki ogromne spadki fps

Avatar Evengelline

11 lipca 2015, 16:10

Ale co to ma do star vars?

Avatar gelo1238

11 lipca 2015, 15:49

Spadki fps

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 lipca 2015, 11:44

Noob! Idę na inną mapę!

Avatar opliko95

4 lipca 2015, 23:56

I w przeciwnej drużynie był cheater!

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 lipca 2015, 17:56

Jak znasz swoją broń, to nawet na nowej mapie sobie w miarę poradzisz.
Na lagi nie ma rady.
Zawsze jak ktoś mówi "ch**owy team" to odpowiadam "skoro jesteś taki dobry, to sam to wygraj".

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar bylejakbylegdzie

4 lipca 2015, 21:49

@Pitrekkk: a samo ładowanie długo też nie trwa przez co po skończeniu naboi można dalej strzelać z prędkością innych strzelb

Avatar mtista

4 lipca 2015, 23:09

Wszyscy narzekacie na ruskich w csie a jak w lolu na EUNE sie ruski trafi to tez pograne

Avatar juzwamuwierze

4 lipca 2015, 19:34

Klasyczne powody moich porażek w Ballistic

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ikony

Niezniszczalne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nie idź!

Lekko nie będzie

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka