Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Pozdrawiam świetliki
Trzeba brać osobną torbę
Co za przypadek
Tacy sami, a ściana między nami
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2018, 11:57
Nie ma paliwa... skoro to rosja ro spodziewałem się że na wódce pojadą
Odpisz
14 lipca 2015, 08:07
Mogli by użyć wódy jako paliwa.
Odpisz
22 maja 2016, 21:33
@Freakok222: To się nazywa "marnotractwo"
Odpisz
5 lipca 2015, 10:01
Zamiast da na końcu powinno być xaxaxax, dodało by efektu.
Odpisz
14 lipca 2015, 10:19
@tigerpowerback: no
Odpisz
14 lipca 2015, 09:23
Wiele godzin później....
Dalej w Rosji.
Ja bym się wku*wił, ale pewnie bym zauważył że ku*wa nigdzie nie jedziemy ._.
Odpisz
13 lipca 2015, 21:23
Ale Rosja niezła.....Zatrudnia misie z kałasznikowymi XD
Odpisz
14 lipca 2015, 00:15
no co lepszych ochroniarzy niema
Odpisz
14 lipca 2015, 00:14
no co? :v
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2015, 00:05
"Wszystkie busy prowadzą do Rosji" ~ Gajusz Juliusz Putin
Odpisz
13 lipca 2015, 22:37
"Popchinie" ;__;
Odpisz
4 lipca 2015, 20:08
"w busie jest niedźwieć z kałasznikowem" ;_;
Odpisz
4 lipca 2015, 20:32
Muszę przestać robić te błędy
Odpisz
13 lipca 2015, 21:41
:/ to nie był puszek
Odpisz
13 lipca 2015, 22:26
Francjo, wstydź się ;D
Odpisz
5 lipca 2015, 11:43
"Złapcie się wódki! Odjeżdżamy!" Jebłam XD.
"Rosja duża, da
Rosyjska nauka, da
jestem rosja, da
to rosyjski bus, da!" - To też było dobre XD
Odpisz
5 lipca 2015, 13:22
Jakby cię to interesowało, prawdziwy autor komiksu nazywa się Eventt. Ja tylko tłumaczę, bo mam z tego przyjemność.
Odpisz
5 lipca 2015, 13:30
@Belau: Ja również czasem tłumaczę Polandball'e (czy jak to tam napisać XD).
A co do tej wódki - zawsze będę tak mówić na szkolnych wycieczkach po ruszeniu autokaru XD
Odpisz