Most w Rosji, który wciąż jest używany
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tacy to pożyją
Nigdy na to nie wpadną
Młodzi gniewni
Niezniszczalne
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lutego 2018, 21:40
Oni mają jeszcze podobny most tylko pełny dziur dziur w ch*j ale dzięki temu że mają bardzo mroźną zimę to mogą na rzece sobie przejechać xd
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2015, 09:59
Nie przejdę po tym nawet pieszo.
Odpisz
15 lipca 2015, 23:50
Jak można inaczej przejść?
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2015, 18:58
@TheNasster: Nożnie xd Żartuję, też nie wiem xd
Odpisz
23 lipca 2015, 12:29
@TheNasster: helicopter
Odpisz
15 lipca 2015, 14:14
To tylko tapeta, spokojnie...
Odpisz
15 lipca 2015, 12:25
Podoba mi się :3
Odpisz
15 lipca 2015, 11:00
chyba przez termity
Odpisz
15 lipca 2015, 10:56
Przynajmniej są oszczędni :x
Odpisz
15 lipca 2015, 10:28
BHP? z czym to się je?
Odpisz
14 lipca 2015, 22:16
Golden Gate po wakacjach w Rosji.
Odpisz
15 lipca 2015, 00:17
@Tig53: Золотые Ворота
Zlotoje Wrota
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2015, 20:13
- Zenek ! JHA NIFE PFSZEJADE !? JHAA ?! Tszymaj mi pifo <--- napisane specjalnie zaznaczam żeby pewne osoby nie miały bólu tam gdzie mężczyzna nie powinien go mieć .
Odpisz
14 lipca 2015, 23:26
@Bilolus1: *fotgę
Odpisz
5 lipca 2015, 11:11
działa? działa! więc w czym problem?
Odpisz
5 lipca 2015, 11:33
@bylejakbylegdzie: Działa? Działa! Na ch*j drążyć? XD
Odpisz
14 lipca 2015, 22:35
Może dlatego, że jak tam trochę podrążysz to cały most się rozleci?
Odpisz
14 lipca 2015, 22:17
BHP? To jakiś nowy baton?
Odpisz
14 lipca 2015, 22:03
Przebiegłabym...
Odpisz
5 lipca 2015, 12:32
Czy to aby nie photoszop? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
5 lipca 2015, 14:23
Dlaczego używasz lennyface? Czyżbyś odczuwał pewne uczucie do starych mostów?
Odpisz
14 lipca 2015, 22:02
@NieznanywInternetach: A może, kto wie ale jeżeli to się rozprzestrzeni Amerykanie zaakceptują to jako pierwsi :p
Odpisz
14 lipca 2015, 22:34
@NieznanywInternetach: Do desek.
Odpisz
15 lipca 2015, 01:19
@Macio29: Możliwe, ale co z krajami skandynawskimi? Te też mają wielką tolerancję... A Japonia? Tam to dopiero by się działo.
Odpisz
15 lipca 2015, 01:20
@DeadExtreme: Ale nie zapominaj o metalowych linach, siatkach, tajemniczej mgle w tle. Ale pewnie do desek głównie, w sumie jak znam życie, nie on jeden.
Odpisz
15 lipca 2015, 09:44
@Macio29: Jak doebał :D
Odpisz
15 lipca 2015, 11:47
@Macio29: Chyba Holendrzy :v
Odpisz
5 lipca 2015, 12:03
Wygląda trochę jak most czołgowy ze Słupska.
Odpisz
5 lipca 2015, 10:39
Welcom to russia
Odpisz