Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Ikony
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lipca 2015, 10:38
Nie wydaje mi się żeby to było zdatne do picia...
Odpisz
14 lipca 2015, 08:18
Tylko dwa albo trzy drinki i do domu!
Odpisz
13 lipca 2015, 22:29
Wszystko, tylko z umiarem.
Odpisz
6 lipca 2015, 01:26
Zgaduję, że Mojito?
Odpisz
6 lipca 2015, 09:24
Albo akwarium xD
Odpisz
6 lipca 2015, 09:27
Ale mojito też możliwe.
Odpisz
5 lipca 2015, 22:59
FUJ!!! To wygląda jak zielona woda i jakieś glony do góry.
Odpisz
13 lipca 2015, 20:04
@PaUlA213546: serio ?
Odpisz
14 lipca 2015, 08:08
@PaUlA213546: Odejdź z jeja i nie wracaj, tylko zamknij za sobą drzwi.
Odpisz
5 lipca 2015, 20:50
To chyba czyszczenie akwarium.
Odpisz
5 lipca 2015, 19:57
Nie chciałbym pić takiego drinka ;_____;
Odpisz