Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jeja1234

7 sierpnia 2012, 22:24

Moje głośniki!! :D

Avatar nati1591

18 lipca 2013, 21:58

@Jeja1234: Moje też :D

Avatar Tig53

21 lutego 2014, 14:27

@Jeja1234: I moje :D

Avatar SerBad

11 maja 2015, 16:56

@Tig53: i twoje

Avatar Tig53

11 maja 2015, 17:36

@SerBad: Kiedy ludzie odpowiadają ci po roku lub więcej, to wiedz że coś się dzieje.

Avatar LazyBone

22 sierpnia 2017, 12:16

@Tig53: nic sie nie dzieje

Avatar Fukomat

15 października 2015, 15:19

Gustavo Lima

Avatar julka1280

25 sierpnia 2013, 14:13

ja mam tak z radiem i ręką i sie tak czasem bawie XD

Avatar Piotr99

23 maja 2012, 19:43

Ale trochę głupie, bo telefon można położyć na głośniku i nic się nie stanie, dźwięk jest tylko gdy telefon ma jakiś sygnał, np. ktoś do ciebie dzwoni.

Avatar jejajeja2

16 lipca 2012, 12:20

@Piotr99: może właśnie tak było

Avatar Piotr99

22 lipca 2012, 21:23

@jejajeja2: To mógłby z łaski swojej odebrać, zamiast przystawiać fona do głośnika :D

Avatar Derto12

23 maja 2012, 22:30

Ja myślałem, że to jest muzyczka z Super Mario Bros xD

Avatar Baca_online

23 maja 2012, 21:54

wiedziałem. 1/5

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2012, 18:06

Myślałem że chodzi o melodię z "Piraci z Karaibów" <facepalm>

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2012, 21:46

ja myslalem ze Pięć dwa dębiec- polacy

Avatar tachu99

23 maja 2012, 06:25

Tylko przypominamy że tetteeteetetetetet czy coś tam można śpiewać do każdej muzyki i nie wiemy co to za muzyka.1/5

Avatar Ktosiara

23 maja 2012, 06:54

@tachu99: To dźwięk jaki wydają głośniki, do których zbliży się telefon :D

Avatar Radziosek

23 maja 2012, 08:15

@tachu99: właśnie

Avatar chupacabra001

23 maja 2012, 17:31

@Ktosiara: To są zakłócenia... Jeśli to słyszysz dość głośno i długo, spodziewaj się SMSa, albo połączenia.

Avatar FD_God

23 maja 2012, 15:06

I tak drogie dzieci powstaje dubstep.

Avatar GrzesieKox

23 maja 2012, 13:42

d-_-b :: ::
_________

Avatar patrczek111

23 maja 2012, 08:16

umcy, umcy, umcy d-_-b

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Pozdrawiam świetliki

To będzie bolało

Powodzenia

Niezniszczalne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka