Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niezniszczalne
Lekko nie będzie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Szybki jak błyskawica
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2020, 10:03
Więcej serduszek niż wgóręgłosów
Tak, wiem data
Odpisz
13 maja 2021, 18:02
@G_gaster: tak
Odpisz
27 grudnia 2015, 16:58
Odpisz
17 listopada 2015, 10:25
narodziny nowej wiary
Odpisz
16 lipca 2015, 16:28
Mądry jeż
Odpisz
6 lipca 2015, 14:38
Pojeb xd
Odpisz
6 lipca 2015, 17:43
@Natalia1402: To ona
Odpisz
6 lipca 2015, 22:55
@carmilion: Hahaha boże ale ja mam downa :'D
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2015, 22:37
@Natalia1402: A może mnie przytulisz? :)
Odpisz
10 lipca 2015, 22:48
Ze ja ciebie? ;-;
Odpisz
10 lipca 2015, 23:49
@Natalia1402: Tak :)
Odpisz
11 lipca 2015, 11:12
Hahaha jak się spotkamy to z miłą chęcią ;)
Odpisz
13 lipca 2015, 11:30
@Natalia1402: Pewnie mam daleko do ciebie :(
Odpisz
13 lipca 2015, 20:55
Skąd jestes? Chociaż woj?
Odpisz
13 lipca 2015, 21:12
@Natalia1402: Sosnowiec :)
Odpisz
13 lipca 2015, 21:43
Hahah a ja Czarnobyl 😂 A serio? ;__;
Odpisz
13 lipca 2015, 21:54
@Natalia1402: Mówię prawdę -_-
Odpisz
13 lipca 2015, 22:06
Tiaa.. daleko sosnowiec od Krakowa? ;__;
Odpisz
13 lipca 2015, 22:26
@Natalia1402: Koło 2h jazdy :P
Odpisz
13 lipca 2015, 22:43
Zapraszam do mnie do domu ;3
Odpisz
13 lipca 2015, 22:51
@Natalia1402: Musiałbym wyjść z pod kołdry :P
Odpisz
13 lipca 2015, 22:53
Jestem na apce tu nie ma wiadomości prywatnych xd
Odpisz
13 lipca 2015, 23:05
@Natalia1402: Ja siedzę na fonie i korzystam z wersji mobilnej strony -.-
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2015, 22:25
Sosnowiec? Nie mieszkasz daleko,ja jestem z Katowic ^^
Odpisz
15 lipca 2015, 22:26
@Roonia: Chcesz się przytulić?
Odpisz
15 lipca 2015, 22:28
Hahaha a 😂
Odpisz
15 lipca 2015, 22:31
*przytula* :3
Odpisz
15 lipca 2015, 22:32
Przyjedź kiedyś xd
Odpisz
15 lipca 2015, 22:33
@Natalia1402: Witaj, Natalko :)
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2015, 22:34
@Roonia: *Przytula i nie puszcza, przy okazji nasłuchuje bijącego serca* ^ ^
Może kiedyś :P
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2015, 22:34
Ja nie mam serca...Niestety...Więc to co słyszysz to nie serce...(chcę zostać pisarką, ale mi nie wychodzi)
Odpisz
15 lipca 2015, 22:35
@Roonia: Nigdy tak nie mów!
Odpisz
15 lipca 2015, 22:36
Czemu?
Odpisz
15 lipca 2015, 22:39
@Roonia: To najgorsza rzecz jaką możesz powiedzieć.
Odpisz
15 lipca 2015, 22:44
Czemu najgorszą?
Odpisz
15 lipca 2015, 22:55
Witoj Serze ^-^
Odpisz
15 lipca 2015, 23:00
@Roonia: Po prostu jest to najgorsze co możesz powiedzieć.
Odpisz
15 lipca 2015, 23:01
@Natalia1402: Co porabiasz, Natalko?
Odpisz
15 lipca 2015, 23:04
Super, cieszę się bardzo.
Odpisz
15 lipca 2015, 23:07
@Roonia: Po prostu tak nie mów, dobrze?
Odpisz
15 lipca 2015, 23:09
A nuda jestem mega szczęśliwa ^^
Odpisz
15 lipca 2015, 23:09
Dobrze,jak chcesz.
Odpisz
15 lipca 2015, 23:09
@Natalia1402: Chodź na pw.
Odpisz
15 lipca 2015, 23:11
@Roonia: Cieszę się.
Odpisz
15 lipca 2015, 23:39
@Natalia1402: jaka ta rozmowa jest... ciekawa
Odpisz
16 lipca 2015, 01:30
@Roonia: *aklert! reklama tajm!* strażnicy od zboczencow na jeja jesteśmy my czyli MichaelWhiteThePhantom oraz PAN_Jaszczur i ja wybierz jednego a tego który cię neka lub drażni wpier$@#% do psychologa!
Odpisz
16 lipca 2015, 01:55
@Natalia1402: Pojeb ku*wa pojeb no ku*wa pojeb ~ Isamu xD
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2015, 03:51
Idą się na priv przytulać
Odpisz
16 lipca 2015, 03:55
@Natalia1402: Kwintesencja gimbusa: *bluzg* xd (koniecznie małymi literami)
Odpisz
16 lipca 2015, 08:09
z tobą zawsze są takie zaj**iste konwersacje
Odpisz
16 lipca 2015, 09:20
@KimDzongUn: A ta rozmowa pod moją odpowiedzią. :D
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2015, 10:10
a ja bytom
Odpisz
16 lipca 2015, 11:43
@Kasiuula: Wiam :)
Odpisz
16 lipca 2015, 11:44
@world_ball: A dziękuję :)
Odpisz
16 lipca 2015, 11:44
Ciebie również tam zapraszam :)
Odpisz
16 lipca 2015, 15:35
Za**bisty temat pod obrazkiem z ukrzyżowaną sową :D
Odpisz
16 lipca 2015, 15:52
@MrPawiXpl: Nom :D
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2015, 22:13
Idąc selekcją naturalną wrzuciłbym tą panią w np. barszcz Sosnowskiego i słuchał jak krzyczy straszy szpaki.
Odpisz
16 lipca 2015, 03:03
@jacek1s: sowa była martwa :p
Odpisz
16 lipca 2015, 09:37
@gelo1238: bo ją zabiła
Odpisz
16 lipca 2015, 14:56
Nie.
Odpisz
16 lipca 2015, 13:50
Co to za gazeta?? xD Ma za**biście dziwne artykuły chcę ich!
Odpisz
16 lipca 2015, 09:03
Teraz już wiem czemu moja babcia unika wiadomości
Odpisz
15 lipca 2015, 22:40
Jeśli ta sowa była zdechła przez ukrzyżowaniem to raczej nic złego się nie stało, była martwa wiec jej już nie robi to różnicy. A jeśli ją złapała żywcem to zdecydowanie ma coś nie tak z głową i albo dostanie stałe lokum w szpitalu psychiatrycznym albo w wiezieniu parę latek.
Odpisz
15 lipca 2015, 23:26
@TheGreatcat: Została znaleziona martwa na drodze, potrącił ją samochód.
Odpisz
15 lipca 2015, 23:55
@Sauron: No to ja nie widzę większego problemu. Oprócz tego, że to dziwne i nieco upiorne. Uciekłabym, gdybym to zobaczyła.
Odpisz
16 lipca 2015, 08:38
No o to w końcu chodzi, żeby szpaki uciekały jak ją zobaczą.
Odpisz
16 lipca 2015, 05:30
To trzeba być chorym psychicznie
Odpisz
15 lipca 2015, 23:55
;-;
Odpisz
15 lipca 2015, 23:10
I gdy w rogu widzisz jeden podejrzany piksel...
O cholera, otworzyła Matrixa!
Odpisz
15 lipca 2015, 22:59
Pewnie jej wnuczek dostał list z Hogwartu...
Odpisz
15 lipca 2015, 22:43
Odpisz
15 lipca 2015, 22:43
Już w klubie nie będzie bang.
Odpisz