Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2016, 13:52

Fallout 4 i nowe star Wars battlefront to wielkie gówna
!!___!
!!___!

Avatar snajpercat

4 września 2016, 09:51

zagraj w sonic boom albo 2006 albo asasins creed bez paczy!

Avatar Panjanusz345

16 lutego 2016, 20:45

brakuje xcom 2 :-)

Avatar WaluigiLuncher

27 grudnia 2015, 23:05

Omijam dół gówna. ;) |________| < hejty

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar WaluigiLuncher

31 grudnia 2015, 21:24

@spectra12: Jesteśmy tacy podobni. :)

Avatar spectra12

31 grudnia 2015, 22:54

Avatar ksiezniczka_Ewelka_light

25 listopada 2015, 18:44

Żółty na górze tęczy?! Zwariowaliście!?😠😨😲😵
-czerwony
-pomarańczowy
-żółty
-zielony
-niebieski
-fioletowy

Avatar kronim

18 lipca 2015, 06:30

Taka jest prawda :/

Avatar magic_CARROT

7 lipca 2015, 17:01

UNCHARTED 4?!!!?? KIEDY!???!! CZEMU NIC O TYM NIE WIEM?!!

Avatar Mrkociak

8 lipca 2015, 01:22

@magic_CARROT: marzec 2016

Avatar magic_CARROT

8 lipca 2015, 12:39

@Mrkociak: Już się bałam, że coś przegapiłam ^^

Avatar Ergon12

7 lipca 2015, 16:16

To uncharted ma 4 część i nikt mi nie mówił :O

Avatar megabolt22

Edytowano - 7 lipca 2015, 16:47

@Ergon12: Było oglądać filmy z E3 na YouTubie... :v

Avatar Kadzio

7 lipca 2015, 19:04

@Ergon12: było oglądać targi na twitchu.

Avatar Mrkociak

8 lipca 2015, 01:21

@Ergon12: nie ma jeszcze dopiero w marcu 2016 niestety :(

Avatar JPsoldier

7 lipca 2015, 15:22

Jeszcze Nowy Mad max , Just cause 3 i Fifa 16

Avatar Maks2603

7 lipca 2015, 19:24

@JPsoldier: Ktoś w ogóle czeka na nową FIFE? Przecież to będzie jak patch do poprzedniej FIFY.

Avatar max1234

7 lipca 2015, 19:37

@Maks2603: Gracze FIFY.

Avatar JPsoldier

7 lipca 2015, 23:25

@Maks2603: No tak ale spędzić przyniej 30 godzin to nie sztuka

Avatar gulasz88

Edytowano - 7 lipca 2015, 20:12

A ja tu cicho siedzę i czekam na Battleborn i cały rok na Mass Effect: Andromeda

Avatar Kadzio

7 lipca 2015, 19:03

Tylko, że żadna z tych gier nie ma premiery w wakacje.

Avatar qwertqwert

7 lipca 2015, 18:01

Tylko że te gry wyjdą pod koniec tego roku , a Uncharted 4 w 2016...
chyba że spędzisz wakacje na oglądaniu trajlerów...

Avatar TrolmasterPL

7 lipca 2015, 17:43

Stare, a poza tym gdzie Wiesiek III?

Avatar MruczekV

7 lipca 2015, 17:37

Idę złożyć allahowi ofiarę, aby sprawił, żeby fallout 4 mi poszedł.

Avatar Ravios

8 lipca 2015, 23:05

@MruczekV: A mi na konsoli pójdzie - pozdro, prowokatorze <3

Avatar matiExtreme

7 lipca 2015, 15:28

hejty na CoD bo III za 3...2....1....

Avatar mrklorens

7 lipca 2015, 15:46

@matiExtreme: i nic

Avatar matiExtreme

7 lipca 2015, 16:04

@mrklorens: spójrz niżej ...

Avatar VanQuisch

7 lipca 2015, 15:28

Czemu nikt nie mówi o ,,For Honor"?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Phi!

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Północne Węgry

Najbardziej realistyczny spośród modów

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka