Jak się czuję w kapciach taty
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Niegrzeczny Oskarek
Cóż za brak szacunku
Ładne rzeczy
Angielskie śmieszki
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2015, 11:44
ja mam największą stopę w rodzinie
Odpisz
7 lipca 2015, 12:06
Jaki rozmiar?
Odpisz
7 lipca 2015, 12:39
@Sauron: 45
Odpisz
7 lipca 2015, 14:11
Ja 47 :D
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2015, 14:47
To spoko, ja też mam taki :)
Ile masz lat? Znałem w podstawówce dwunastolatka który miał rozmiar 45.
Odpisz
7 lipca 2015, 15:20
@Sauron: 15
Odpisz
7 lipca 2015, 15:30
@Sauron: Proszę państwa, z ostatniej chwili!
Znamy rozmiar butów Saurona!
*Da da da, da da dada! Middle-earth news!* :v
Odpisz
7 lipca 2015, 19:44
@paweliho: Pjona ile masz lat?
Odpisz
8 lipca 2015, 08:30
@asdf0: 15 ^^
Odpisz
8 lipca 2015, 13:00
@paweliho: Hehe ja też \^^/
Odpisz
27 sierpnia 2017, 11:24
@Sauron: 48
Odpisz
30 grudnia 2015, 14:51
ja bym to nazwała tak:
gdy przymierzam za duże buty"
Odpisz
7 lipca 2015, 11:34
Mam stopę jak mój tata :v
Odpisz
7 lipca 2015, 11:36
@konbed: Pjona ja też :-D
Odpisz
7 lipca 2015, 12:07
@konbed: Ja mam większą, nie znam tego uczucia od szóstej klasy ._.
Odpisz
7 lipca 2015, 12:28
@Renji: pjona ja też
Odpisz
7 lipca 2015, 19:45
@Sauron: Ja też zapomniałem jak to jest .-.
Odpisz
7 lipca 2015, 22:50
@asdf0: Ty to przynajmniej masz naprawdę dużą stopę (i to w młodym wieku), moja zalicza się jeszcze do przeciętnych :)
Odpisz
7 lipca 2015, 15:29
;-;
Odpisz
7 lipca 2015, 11:43
Odpisz
7 lipca 2015, 12:44
@MrSandwichPL: Nie róbcie Mu tego... ;-; Wiecie czego ;-;
Odpisz
7 lipca 2015, 12:49
? ;-;
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2015, 12:54
Musiałem :3 (Obrazek się nie dodał)
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2015, 15:29
@MrSandwichPL: O to xD
Odpisz
7 lipca 2015, 15:20
Nie na mnie buty mojego taty pasują idealnie.
Odpisz
7 lipca 2015, 12:30
Jakim cudem obrazek z średnia 3.74 jest na głównej a mój z średnia 4.75 i 5.0 w poczekalni od ponad 2 tyg. WHY
Odpisz
7 lipca 2015, 11:48
ja mam jak siostra😞
Odpisz
7 lipca 2015, 11:05
Serio? Ocena 5 (jedna osoba oceniała tylko), jedno do ulu, żadnego komentarza i na głównej? ;-;
Odpisz