Jak się czuję, gdy wychodzę z domu...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dwa oblicza
Angielskie śmieszki
Cóż za brak szacunku
Hobby dla faceta
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2015, 08:28
Logika spongeboba jesteś pod wodom i sie palisz
Odpisz
15 sierpnia 2015, 17:36
@ziomek93: wodom?
Odpisz
15 sierpnia 2015, 20:07
@SharpNeedle: Nie ogniem -,- czym można sie palic jeszcze ?
Odpisz
15 sierpnia 2015, 20:25
@ziomek93: wodą*
Odpisz
15 sierpnia 2015, 20:29
@SharpNeedle: Poco mnie poprawiasz skoro sam napisałes błendnie ?
Odpisz
15 sierpnia 2015, 20:30
@ziomek93: Specjalnie
PS:błędnie*
Odpisz
15 sierpnia 2015, 20:31
@SharpNeedle: Dobra nie pisz mi kuzde :/
Odpisz
15 sierpnia 2015, 20:36
@ziomek93: kuźde*
Odpisz
7 sierpnia 2015, 12:08
Odpisz
17 lipca 2015, 12:55
Palę się pod wodą ?
Odpisz
8 lipca 2015, 19:37
Gdy jest gorąco a musisz wyrzucić śmieci.
Odpisz
8 lipca 2015, 18:45
Ja nie mieszkam pod wodą nwm jak inni
Odpisz
8 lipca 2015, 17:03
To zamieniam się w rybę z plecakiem i pale się pod wodą?
Odpisz
8 lipca 2015, 17:04
@thepolishguy: właśnie?
Odpisz
8 lipca 2015, 17:05
@thepolishguy: * Czuję się
Odpisz
8 lipca 2015, 17:06
jak można się czuć palonym pod wodą?
Odpisz
8 lipca 2015, 17:06
@minszeff: Logika w spongebob'ie
Odpisz
8 lipca 2015, 17:10
@minszeff: Jak jest w cholerę gorąco...
Odpisz
8 lipca 2015, 18:08
,,I herd u leik mudkipz".
Odpisz
8 lipca 2015, 18:32
Eee... masz pojęcie, że to było specjalnie?
Odpisz
11 lipca 2015, 10:23
Masz Mudkipa na avku, a i tak nie ogarniasz ;-; To taka fraza, która się rozprzestrzeniła na 4chan'ie i od jakiś kilku lat jest memem...
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2015, 11:22
Ok... mam 9 lat więc na 4chanie nigdy nie byłem.
Odpisz
13 lipca 2015, 12:09
Mogłeś się nie przyznawać ile masz lat ;_; Już widzę jak lecą hejty :/
Odpisz
13 lipca 2015, 13:36
Mam na profilu, więc... YOU HAVE NO POWER HERE!!
Odpisz
13 lipca 2015, 20:46
Na pewno masz 9 lat? Jesteś zdecydowanie zbyt ogarnięty jak na 9 latka ;_;
Odpisz
13 lipca 2015, 21:10
To świetnie! B-)
Odpisz
8 lipca 2015, 17:50
czy jestem glupi?
Jesli tak to lapka w góre
jesli nie jestem glupi to lapka w dół
Odpisz
8 lipca 2015, 17:55
@CreeperekPL: Niezła próba...
Odpisz
8 lipca 2015, 17:56
@CreeperekPL: Ty nie jesteś głupi. Ty jesteś poje**ny.
Odpisz
8 lipca 2015, 17:59
@TomekPL23: a mamusia wie jakie brzydkie słowa piszesz w internecie?
Odpisz
8 lipca 2015, 18:21
@CreeperekPL: A wie. Akurat moja kultura w internecie jest taka jaka jest. Czuję się z nią dobrze.
Odpisz
8 lipca 2015, 21:41
@TomekPL23: aha
Odpisz
8 lipca 2015, 21:42
@CreeperekPL: wlasnie sie dowiedzialem ze ludzie uważają mnie za mądrego bo jest więcej łapek w dół niż w góre :D
Odpisz
8 lipca 2015, 17:15
Deeeszcz!!! Alleluja!
Odpisz
8 lipca 2015, 17:35
Najwyższa chwila!
Odpisz
8 lipca 2015, 18:01
U mnie też jest deszcz. ;-;
Odpisz
8 lipca 2015, 17:54
To wtedy palisz się pod wodą?
Odpisz
8 lipca 2015, 17:07
Niema to jak paląca się ryba na dnie morza. Logika została roz***lona!
Odpisz
8 lipca 2015, 17:11
Rozjeblona?
Odpisz
8 lipca 2015, 17:51
Jeb rozmózgany!
Odpisz
8 lipca 2015, 17:49
Szczególnie gdy jestem pod wodą...
Odpisz
8 lipca 2015, 17:38
Deszcz!
Odpisz