Starszy braciszek ratuje siostrę z zalanego domu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
To będzie bolało
Pozdrawiam świetliki
Co to takiego?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lipca 2015, 20:27
Logika fotografa:
O! Jakiś dzieciak przed chwilą wypłynął z zalanego domu z siostrą.
Wow, mógłbym mu pomóc i przyciągnąć do brzegu, ale ch*j! Zdjęcie ważniejsze!
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2015, 21:30
@JustPlayGames: Takie tró! Tak btw ty tak nie robisz?
Odpisz
11 lipca 2015, 14:32
Yyy, nie.
Odpisz
11 lipca 2015, 13:24
ooo jakie to słodkie... zaraz się porzygam
Odpisz
11 lipca 2015, 11:35
Piękne.Ale fotograf powinien ruszyć łaskawy tyłek i im pomóc!😡
Odpisz
11 lipca 2015, 10:47
,,jeja - serwis rozrywkowy'' słyszeliście ? rozrywkowy . Nie informacyjny.
Odpisz
11 lipca 2015, 08:16
fotograf - O! jakiś dzieciak płynie pontonem z bobasem w ręku , poco mu pomóc i wyciągnąć ich na brzeg lepiej zrobię zdjęcie i wrzuce na "JEJA.PL"
bobas - spadaj cłowiecku :'-(
Odpisz
10 lipca 2015, 23:23
wzruszające😢😢😢
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2015, 22:30
Czemu ta dziewczynka się śmieje?
Odpisz
10 lipca 2015, 23:23
ona płacze
Odpisz
10 lipca 2015, 23:03
czo to k**fa robi na głównej? mam wrażenie że roundhere jest już na jeja ;-; i wstawia jakieś gówna
Odpisz
10 lipca 2015, 20:39
Ja bym brata jeszcze podtopiła x'D
Odpisz
10 lipca 2015, 20:12
Brat marzeń.
Odpisz
10 lipca 2015, 19:52
Trust me Im an engineer
Odpisz
10 lipca 2015, 19:44
Ale to nie słodkie
Odpisz
10 lipca 2015, 19:21
No i? Nie lubie Japoncow bo jedza psy i koty wiec niech se tona.
Odpisz
10 lipca 2015, 19:36
Jeśli to nie troll:
1. Chińczycy jedzą psy i koty zazwyczaj, nie Japończycy.
2. To że ktoś coś je, to nie znaczy że mamy go nie lubić? Czy kurczak, świnia czy krowa które jemy są niby gorsze od psów i psów już nie wolno tykać a kurczaki świnie i krowy tak?
3. Pisanie takich rzeczy, tylko że ktoś ma inny kolor skóry lub narodowość jest oznaką idiotyzmu.
Odpisz
10 lipca 2015, 19:59
@pomidor5041: 1. To nie troll.
2. Nie jestem rasista.
3. Koty i psy nie sa do jedzenia.
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2015, 20:02
"Koty i psy nie są do jedzenia" może i nie u nas, ale w innych kulturach są. Człowieku, uszanuj to.
Odpisz
10 lipca 2015, 20:04
@pomidor5041: Nie, nie bede tego szanowal.
Odpisz
10 lipca 2015, 20:12
@pomidor5041: Nie wszyscy wszystko akceptują, pogódź się z tym.
Odpisz
10 lipca 2015, 21:01
@pomidor5041: Niby dlaczego ma się szanować? Wykorzystują zwierzęta w innych celach niż w jakich zostały stworzone.
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2015, 22:17
To ja nie będę szanował ciebie, bo tak h*ju.
Odpisz
10 lipca 2015, 22:29
Nie mogę patrzeć na takie bzdury. Y u do dis?
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2015, 22:50
@Macio29: Pisze sie ch#ju a nie h#ju. Wiec jak chcesz mnie wyzywac to na poczatek zobacz w slowniku jak sie pisze ,,ch#j"
Odpisz
10 lipca 2015, 23:00
No wiesz pisze się przez h nie ch więc polecam tobie słownik.
Odpisz
10 lipca 2015, 23:03
@Macio29: Hahahahahaha. Pocwicz bycie smiesznym.
Odpisz
11 lipca 2015, 01:53
@pomidor5041: Ale teraz ty nie szanujesz tego, że on czegoś nie szanuje .-.
Odpisz
11 lipca 2015, 03:30
(wklej któś Człowieka Sku**iela "idź do działu gier)
Odpisz
11 lipca 2015, 09:06
Ta rozmowa zaczyna robić się poje**na.
Odpisz
11 lipca 2015, 09:32
@Macio29: Bo nie wiesz jak sie pisze ,,ch#j"
Odpisz
11 lipca 2015, 09:53
@LifeToLife: No niestety, ale chociaż próbuję im coś wlać do głowy.
Odpisz
11 lipca 2015, 09:54
@Szymon2727: Koty i psy nie zostały stworzone, tylko dla nas, i tylko dla europejczyków i ich stylu posiadania psów... Sami nie jesteśmy na świecie.
Odpisz
11 lipca 2015, 10:58
@pomidor5041: ... psy nie są do jedzenia, to samo lwy, słonie i inne tego typu zwierzęta.
Odpisz
11 lipca 2015, 11:39
@Szymon2727: Może i u nas.
Odpisz
11 lipca 2015, 12:04
Debil ;-; np. w Indiach krowy sa swiete I tam to jest zbrodnia zabić jakąś. U nas to tez zbrodnia, ale jak zabijesz psa albo kota, albo bedziesz go glodzil.
PS Sry za orto ale klawiatura mnie nie slucha na apce :P
Odpisz
11 lipca 2015, 12:20
Kto jest niby tym debilem? Ty?
Odpisz
11 lipca 2015, 13:53
Przeczytaj jeszcze raz mój koment.
Odpisz
11 lipca 2015, 15:33
Napisales odp do mojego komentarza i napisales ,,debil". Czyli jestem debilem, tak?
Odpisz
11 lipca 2015, 20:45
Nie chodzi już o to, PRZECZYTAJ RESZTE KOMA!
Odpisz
11 lipca 2015, 22:43
I co dalej? :D
Odpisz
12 lipca 2015, 08:18
Miarka się przebrała. Wewnętrzny Chuck się wku*wił.
Odpisz
12 lipca 2015, 10:46
Aha?
Odpisz
10 lipca 2015, 19:06
Uzbrojony w koło i doniczkę.... Czemu ja tak nigdy nie pływałem?
Odpisz
10 lipca 2015, 19:19
@SurMix: Bo o tym nie pomyślałeś.
PS
Jak masz wstawiać You don't say to w negatywie.
Odpisz
10 lipca 2015, 19:12
"próbuje"
Odpisz