Największa dziura na świecie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
Cel namierzony
Papierowa szkoła posting
No to skrzynia biegów do wymiany
Przerwa na herbatkę
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2019, 14:35
Stworzono ją by twoja stara przestała taczać się po świecie
Odpisz
26 lipca 2015, 22:07
Hagłej tó łej
Odpisz
26 lipca 2015, 22:06
coś mi tu nie gra na tym górnym. CZEMU TAM JEST DO JASNEJ POGODY NIEBO?!
Odpisz
14 lipca 2015, 20:35
ooo to już wiem na czym wzorowali się twórcy The Forest dodając podobną dziurę :D
Odpisz
14 lipca 2015, 12:06
Po 1. to chyba gdzieś w Afryce i wywieziono z tej dziury 3 małe wagoniki diaxów :3.A po 2. to nie jest najwiękasz dziura na świecie (nie widzieliście mojej dziewczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Odpisz
14 lipca 2015, 12:08
@venomman: Nie widzieliśmy. Tylko ty widzisz swojego wymyślonego przyjaciela, w tym przypadku dziewczyne.
Odpisz
14 lipca 2015, 12:39
@venomman: Chłopie, jeśli twoja dziewczyna jest tak rozepchnięta przez poprzednich to nie masz czym się chwalić. Ksiądz Natanek zapewne głośniej krzyczy w kościele niż twoja dziewczyna podczas stosunku.
Odpisz
14 lipca 2015, 12:54
Błażeju, nie tak ostro z tymi pociskami, bo kolega odpowie ogniem rakietowym i odleci w kierunku Moskwy c:
Odpisz
14 lipca 2015, 16:03
@smoczka: Nie szkodzi, mam znajomości w KGB :V
Odpisz
14 lipca 2015, 16:59
@venomman: To nie dziura twojej dziewczyny jest wielka tylko ty masz coś bardzo małego
Odpisz
14 lipca 2015, 15:49
Chciałbym skoczyć z samolotu w sam środek tej dziury
Odpisz
14 lipca 2015, 15:58
@the21gryzon: You will be on the HIGHWAY TO HELL!!!
Odpisz
14 lipca 2015, 15:52
Aha.
Odpisz
14 lipca 2015, 12:39
Ktoś się może orientuje na której polskiej drodze jest ta dziura?
Odpisz
14 lipca 2015, 15:36
@arki316: Na każdej
Odpisz
14 lipca 2015, 12:14
pierwsze zdjęcie ukazuje ciężarówke na tle nieba i dodatkowo widać styły spycahcze (niejestem pewien czy to dobrze nazywam) więc to niemożliwe żeyby ta ciężarówka stał na tamtym miejscu
Odpisz
14 lipca 2015, 12:16
@chaboyy_HD: Ale przecież oni tam napisali że to jest ta ciężarówka a nie tam robili to zdięcie.
Odpisz
14 lipca 2015, 12:21
@tomek123321: ale jest niebo jako tło
Odpisz
14 lipca 2015, 12:22
@NinjaPotato: A ok
Odpisz
14 lipca 2015, 13:48
@chaboyy_HD: * z tyłu
*spychacze
*nie jestem
*żeby
*ciężarówka stała
Odpisz
14 lipca 2015, 14:03
@chaboyy_HD: Tam widać plamkę i dźwig, więc wszystko jest zachowane.
Odpisz
14 lipca 2015, 14:25
@chaboyy_HD: Dodatkowo cienie się nie zgadzają
Odpisz
14 lipca 2015, 13:59
to jest kopalnia diamentów, a nie byle "dziura" ;-;
Odpisz
14 lipca 2015, 13:39
A ! Idź Pan z tymi czarami !!!
Odpisz
14 lipca 2015, 12:32
A banan dla skali?
Odpisz
14 lipca 2015, 12:03
nie prawda.... na 1 widać niebo..
Odpisz
14 lipca 2015, 12:25
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Znajomość angielskiego...
Odpisz
14 lipca 2015, 12:26
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Nooo i? To nie ta sama ciężarówka, na pewno mają więcej niż 1 taką ._.
Odpisz
14 lipca 2015, 12:20
Wykopałeś piłkę? Lecisz tam po nią.
Odpisz
6 lipca 2015, 17:35
Twoja stara jest tak gruba, że...
Dobra. Chyba się domyśliłeś.
Odpisz
14 lipca 2015, 12:09
Chodzi o to, że to jej... pępek?
Odpisz
14 lipca 2015, 12:14
@SurMix: Nie, nie zmieściłaby się tam ;D
Odpisz