Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maly_modelarz15

18 sierpnia 2016, 22:57

Made in Germany-immer die beste Qualität

Avatar Bahuzanka

20 marca 2016, 15:58

Przypadek? Nie sądzę....

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2015, 06:57

XDEJSZYN BOMBA ATOMOWA SZYBKO

Avatar misko02

15 lipca 2015, 10:57

Polecam
~Adolf Hitler

Avatar Mrkociak

15 lipca 2015, 00:40

hitler? to ty?

Avatar Vortex2900

14 lipca 2015, 21:34

Nazi Ice Cream .

PODLO NA HEJTY.
``````````````````````

HEJT HEJT. HEJT
\__________________/

Avatar Natalia1402

14 lipca 2015, 23:49

@Vortex2900: hejt xd

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2015, 21:33

die arder shule

Avatar jaekstra

14 lipca 2015, 20:03

a mnie w szkole uznali za Niemca

Avatar Kamciorek20

14 lipca 2015, 19:54

Figaro lubi to :D

Avatar Kurewski_Komentator

14 lipca 2015, 18:44

Pewnie Adolf robił!

Avatar bartusielek

14 lipca 2015, 17:57

Heil Ice Cream!

Avatar SCP_173

7 lipca 2015, 13:29

Figaro tłumacz się.

Avatar zolty103

14 lipca 2015, 17:57

@SCP_173: Po "Figaro" stawiamy przecinek.

Avatar DanKuso13

7 lipca 2015, 13:21

Ulubione lody Hitlera ;p

Avatar polskistrzelec123_

7 lipca 2015, 13:23

@DanKuso13: Pewnie jedyne gazowane lody na świecie:D

Avatar Agario

7 lipca 2015, 13:24

@DanKuso13: A ulubiony napój? Gazowany (ale suchar)

Avatar noszkurnawszystkozajete

7 lipca 2015, 23:16

@Agario: Suche jak ten napój
No bo z gazem
A gaz jest chyba suchy
No i wiecie...
To miało mieć sens...

Avatar panther500

14 lipca 2015, 17:08

@noszkurnawszystkozajete: gaz nie może być suchy jeśli pod odpowiednią temperaturą zmienia się w ciecz

Avatar bel_shir

14 lipca 2015, 17:52

@Agario: Herbata mi wyschła.

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2015, 17:39

Avatar volf360

14 lipca 2015, 17:17

Nigdy nie jadłem lodów gazowanych :O

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Zdeklasowani znowu

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka