Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2024, 07:38
Ja czekałem na moment kiedy pojawi się w tym gifie coś kto wkleił typ np czołg.Nie ma tego:( tylko tańczący zoofile
Odpisz
8 lipca 2015, 00:03
Widząc to chce mi się powiedzieć tylko jedno...
.
.
.
.
.
.
.
Uwaga ludzie! Promocja! Pudła na hejty i popcorny za pół ceny!
Odpisz
11 lipca 2015, 10:34
@NieznanywInternetach: Biere! Ile za komplet?
Odpisz
11 lipca 2015, 14:41
@Fina258: Pudło na hejty + popcorn + cola 0.5l?
0,5gr + 0,5 gr + 13,99zł = 14zł
Przez ten kryzys w Grecji straciłem dostawców, więc stąd taka cena.
Odpisz
11 lipca 2015, 17:05
@NieznanywInternetach: Zamawiam popcorn!
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2015, 17:09
Proszę, średni popcorn.
*podaje go tobie*
0.5 gr poproszę
Odpisz
11 lipca 2015, 18:13
@NieznanywInternetach: Proszę 2 zł reszty nie trzeba ^^
Odpisz
11 lipca 2015, 18:18
Dziękować ^^
Jeszcze kilka takich wpłat, a nie będę musiał mieszkać w kartonie i będę mógł sobie wynająć luksusowe mieszkanko pod mostem.
Odpisz
11 lipca 2015, 21:25
@NieznanywInternetach: Tylko popcorn i pudło na wszelki wypadek.
Odpisz
11 lipca 2015, 21:41
@Fina258: Więc oto twoje pudło na hejty i mały popcorn:
*daje tobie to co chciałeś*
1 gr poproszę
Odpisz
11 lipca 2015, 22:44
@NieznanywInternetach: *daje 1 gr*
Odpisz
11 lipca 2015, 23:47
@Fina258: Dziękować. To mała kwota dla Polaka, ale wielka dla kogoś biedniejszego od Polaka!
Ps. Odpisałem tobie po takim samym czasie, po jakim ty odpisałeś mi :o
Odpisz
12 stycznia 2016, 21:33
@NieznanywInternetach: o ku*wagon popcorn z pół ceny!
Odpisz
14 stycznia 2016, 20:00
@Numinax: To zamówienie przygotowałem jeszcze pół roku zanim je złożyłeś. Pozwoliłem sobie doliczyć drobną opłatę za okres oczekiwań.
*podaje tobie rachunek*
Płatność kartą, czy gotówką?
Odpisz
14 stycznia 2016, 21:09
@NieznanywInternetach: Kartą
Odpisz
15 stycznia 2016, 17:52
@Numinax: Okej, kod pin proszę wpisać tutaj...
*ściąga 50 gr za popcorn*
Do tego wspomniana wcześniej opłata za przetrzymanie...
*ściąga 20 000 zł*
Okej, dzięki za skorzystanie z usługi i polecam się na przyszłość!
Odpisz
15 stycznia 2016, 18:48
@NieznanywInternetach: "Do tego wspomniana wcześniej opłata za przetrzymanie...
*ściąga 20 000 zł*" *ściąga 20 000 zł* *ściąga 20 000 zł* *ściąga 20 000 zł*... Stara mnie zabije...
Odpisz
25 sierpnia 2015, 11:15
Czy to nie dziwne że pod każdym obrazkiem o furry jest PRZYNAJMNIEJ 100 komentarzy?
Odpisz
2 września 2015, 17:43
Pod tym jest ponad 30.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:06
fapfapfapfapfapfapfapfapfafafap
Odpisz
13 sierpnia 2015, 14:30
I dlatego ludzie hejtują Furry....... ja może i jestem trochę Furry, ale nie przebieram się tylko oglądam obrazki i komiksy (te w miarę normalne, nie erotyczne)
Odpisz
12 lipca 2015, 13:00
Odpisz
11 lipca 2015, 16:49
*bierze miotacz ognia* dobra który z was kundle za*ebał mi auto ?!?!!
Odpisz
11 lipca 2015, 10:27
Chciałbym troszkę pohejtować, ale zaraz wyjeżdżam na wakacje. Peszek.
Odpisz
11 lipca 2015, 14:35
Urzekła mnie twoja historia. Mów dalej!
Odpisz
11 lipca 2015, 14:10
Jedyne co mam do powiedzenia...
"Co się zobaczy, nie da się odzobaczyć"
Odpisz
11 lipca 2015, 13:05
won z tym
Odpisz
7 lipca 2015, 22:58
Wyczuwam potężny shitstorm...
Odpisz
11 lipca 2015, 10:19
@jasnib: To źle wyczuwasz, tutaj nie ma aż takich idiotów poza kilkoma trollami i neosami.
Odpisz
11 lipca 2015, 10:26
@jasnib: *Potężny shitstorm*
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2015, 12:37
@jasnib: prognoza na dziś
Odpisz
11 lipca 2015, 11:36
Gdybym zobaczył takie coś to bym się chyba zesrał
Odpisz
11 lipca 2015, 11:41
Właśnie to zobaczyłeś
Odpisz
11 lipca 2015, 11:43
@Macio720: No i się zesrałem
Odpisz
7 lipca 2015, 17:34
Chyba wiemy co będę robić za chwilę...
Odpisz
11 lipca 2015, 11:41
@Isgaroth: Wszyscy wiemy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
11 lipca 2015, 10:26
Zaraz ich przejedzie i będzie mielonka...
Odpisz