Wszyscy czekają na Deadpoola...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To będzie bolało
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To musiało być męczące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2015, 14:05
Ja czekam na Lobo... Ale sie nie doczekam :(
Odpisz
17 lipca 2015, 10:59
A ja na Ant-mana. A zaraz, przecież już jest w kinach.
Odpisz
17 lipca 2015, 10:20
nie ja
Odpisz
17 lipca 2015, 10:58
@juzwamuwierze: Nikt cię tu nie chce :D
Jesteś niepotrzebny :D
Odpisz
17 lipca 2015, 11:49
@TheTemplar: co ty się czepiasz na to na co czekam?
Odpisz
17 lipca 2015, 11:50
@TheTemplar: Kadzio pisał że nie wszyscy czekają , więc powiesz że też jest niepotrzebny
Odpisz
17 lipca 2015, 12:14
@juzwamuwierze: On jest potrzebny, bo on umie porządnie pisać.
Odpisz
17 lipca 2015, 16:10
@TheTemplar: w internecie błędy interpunkcyjne są dopuszczane
Odpisz
7 lipca 2015, 21:51
@Konto usunięte: [*]
Odpisz
17 lipca 2015, 16:10
@UkradliMiNick: mi też nick ukradli
Odpisz
7 lipca 2015, 21:50
*jjaya
Odpisz
7 lipca 2015, 21:51
@PokazKotkuCoMaszWsrodku: już wrocil :v
Odpisz
7 lipca 2015, 19:11
Nie wszyscy.
Odpisz