Dla nich cosplay to coś więcej niż pasja
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
To by wystarczyło
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Przyszłość jest piękna
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2017, 22:20
By the emperor, ten dark angel jest wręcz GLORIOUS
Odpisz
13 kwietnia 2018, 18:25
@Cato_Sicarius: Zgadzam się Brother-Captain
Odpisz
10 lipca 2015, 08:31
Marzę, żeby kiedyś być Deadpoolem.
Odpisz
8 lipca 2015, 15:22
Szosty najlepszy ;) Kto za ?
Odpisz
8 lipca 2015, 21:56
@Vortex2900: ja! ale tak naprawdę wszystkie są dobre
Odpisz
7 lipca 2015, 20:08
Pierwszy-Batman.
Drugi-Nie kojarzę.
Trzeci-Nazwy kolesia nie pamiętam, ale jest z Dragon Ball'a.
Czwarty-Darth Vader.
Piąty-Nie pamiętam.
Siódmy-Dovahkiin lub dermora.
Ósmy-Nie kojarzę.
Dziewiąty-Star Wars.
Dziesiąty-Joker.
Jedenasty-Tauriel z Hobbita.
Dwunasty-Ten naziol z Kapitana Ameryki.
Trzynasty-Spiderman.
Czternasty-Nie kojarzę.
Odpisz
7 lipca 2015, 20:11
@Zohan666: 14: tam jest nawet kartka kto to.
Odpisz
7 lipca 2015, 20:29
@Zohan666: Ósemka to Dowódca Space Marines, drugiego też nie znam
Odpisz
7 lipca 2015, 22:38
@Zohan666: Dwójka to Ranley (jakoś tak) z gry o tron.
Odpisz
8 lipca 2015, 09:12
@Tinheart: 8 to sierżant Mrocznych Aniołów z pistoletem plazmowym.
Odpisz
8 lipca 2015, 18:11
@Zohan666: Ten naziol to red skull
Odpisz
9 lipca 2015, 11:45
@Zohan666: 9 to Boba Feet i Han Solo zamrożony w Karbonie
Odpisz
8 lipca 2015, 18:10
Best Cosplay Ever
Odpisz
7 lipca 2015, 19:12
Ciekawe z jakiego zakonu jest ten space marine... :v
Odpisz
7 lipca 2015, 19:16
@Naruumi: naramiennika nie widać więc zostają tylko kolory
Odpisz
7 lipca 2015, 19:41
@Naruumi: Dark Angels. I NEED THIS!!!!!
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2015, 09:13
@Psychopata2: Zobaczmy....zielony kolor, szata na pancerzu i plazmówka. 100% Mroczny Anioł. Poza tym ma heraldykę zakonu na klacie.
Odpisz
8 lipca 2015, 10:34
Dzięki.
Odpisz
8 lipca 2015, 16:36
I na helmie :)
Odpisz
8 lipca 2015, 13:25
...
Odpisz
8 lipca 2015, 01:01
cosplay is love, cosplay is life!
Odpisz
7 lipca 2015, 22:30
Najtrudniej pewnie było zrobić kostium rodziców batmana .
Odpisz
7 lipca 2015, 19:22
A co robi ,,najlepsza" cosplayerka (Jessica Nigri)?
Pokazuje Cycki... i to nawet jako postacie typu pikachu... i to wszystko.
Zasługuje waszym zdaniem na ten tytuł?
Odpisz
7 lipca 2015, 19:49
@KingsMax: Tak.
Odpisz
7 lipca 2015, 19:53
@KingsMax: Teemo xD
Odpisz
7 lipca 2015, 20:10
@eRJot: Na przykład, ale nie napisałeś, czy zasługuje na tytuł najlepszej
Odpisz
7 lipca 2015, 20:52
@KingsMax: mmm mi tam pasuje ;3
Odpisz
7 lipca 2015, 21:45
@eRJot: Ale najlepsza cosplayerka?
Odpisz
7 lipca 2015, 22:14
@KingsMax: Zależy o co chodzi :P jeśli o realistyczność to nie bardzo xD
Odpisz
7 lipca 2015, 22:18
@eRJot: A o to chodzi w cosplayu: jak najlepiej upodobnić się do postaci.
Odpisz
7 lipca 2015, 22:21
@KingsMax: Więc nie bardzo xD
Odpisz
7 lipca 2015, 20:36
Ostatnie rozje**ło :D
Odpisz
7 lipca 2015, 20:16
Cosplay: Robisz to dobrze!
Odpisz
7 lipca 2015, 20:05
Niech ktoś zrobi cosplay Serafii z Sacred 2😉
Odpisz
7 lipca 2015, 19:49
Red Skull to dla mnie Napole-hitler z zje**nym makijażem.
Odpisz