W dzieciństwie, gdy potrafiłeś wbiec na zjeżdżalnię...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Przyszłość jest piękna
To musiało być męczące
To się nie może nie udać
Totalnie
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2021, 16:48
Ja który nadal umiem
Odpisz
9 lipca 2015, 23:49
Pamiętam jak kiedyś wbiegając na zjeżdżalnię potknęłam się jeb*am twarzą w zjeżdżalnię i z niej zjechałam xD
Odpisz
9 marca 2016, 15:44
@olka12544: ja też :_;
Odpisz
20 lipca 2017, 23:52
@olka12544: ja miałam gorzej:
>biegne
>jestem już u szczytu prawie jestem kozak A zjeżdżalnia wysoka
>O hui spadam
>zachaczam O bok zjeżdżalni i się obracam
>jadę tyłem
>wypadam i spadam
>Je*** dupa mnie boli ;_;
>śmiech wszystkich bachorów ._________.
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2015, 02:33
A czy ktoś nie potrafił :-P
Odpisz
9 lipca 2015, 11:28
Kozak ze mnie
Odpisz
9 lipca 2015, 10:18
Dzięki.
Odpisz
8 lipca 2015, 18:26
kazackie kozaczysko ze mnie
Odpisz
8 lipca 2015, 18:35
Yup.
Odpisz
8 lipca 2015, 21:13
i'm not shure dat you wery liek me or your stalk me...
Odpisz
8 lipca 2015, 21:14
am rly liek u plz staph sayingg thingz liek dat matkip bruh
Odpisz
9 lipca 2015, 09:51
ok
Odpisz
9 lipca 2015, 09:55
yay u tróst mah sup
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2015, 09:27
:D
Odpisz
9 lipca 2015, 01:37
Ja cały czas się wspinam na zjeżdżalnie. Szkoda tylko, że przez to dzieci we mnie zaczynają kamieniami ciskać....
Odpisz
9 lipca 2015, 01:14
U mnie byli porąbani, zjeżdżaliśmy na prostych nogach, każdy potrafił tak wejść i właziliśmy na daszki takich domków... Parkór biczys
Odpisz
9 lipca 2015, 01:14
U mnie byli porąbani, zjeżdżaliśmy na prostych nogach, każdy potrafił tak wejść i właziliśmy na daszki takich domków... Parkór biczys
Odpisz
8 lipca 2015, 23:07
tak jak w Naruto
Odpisz
8 lipca 2015, 18:44
Na taką zjeżdżalnie jak na zdjęciu to wchodziłem na luzie gorzej na normalnej nie spiralnej.
Odpisz
8 lipca 2015, 19:13
@Szymon2410: na normalnej nawet łatwiej
Odpisz
8 lipca 2015, 21:48
@bylejakbylegdzie: Właśnie xd Ja w dzieciństwie nie widziałam takiej spiralnej
Odpisz
8 lipca 2015, 22:14
@Natalia1402: u mnie w macu taka jest
Odpisz
8 lipca 2015, 22:43
@rafal603: A no fakt xd
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2015, 22:28
Ja próbowałem zjeżdżać na zjeżdżalni jak skoczkowie narciarscy
Odpisz
8 lipca 2015, 19:22
A ja wspinam się na dachu i skaczę z jednego do drugiego, to nazywa się Parkour.
Odpisz
8 lipca 2015, 21:48
@NightShadePL: Hahahaha nauczyłeś się w mc? :D
Odpisz
8 lipca 2015, 22:06
@NightShadePL: Hgahahaha sory ale przeskoczenie z jednego dachu na drugi nie jest samo w sobie parkourem.
Odpisz
8 lipca 2015, 22:32
@NightShadePL: Nie pier*ol...
Odpisz
9 lipca 2015, 08:40
@Natalia1402: Nie, nie gram w Mc'a .
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2015, 21:11
Teraz nie umiem#problemwysokiego
Odpisz