Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ikony
Frustrujące
To się nie może nie udać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 15 lipca 2015, 12:53
KU*WA CO TO SĄ TE GIMBY ?????
Odpisz
15 lipca 2015, 13:07
@Zjebson: Gimnazjaliści.
Odpisz
15 lipca 2015, 13:48
@TheThopaz: Ja jestem gimnazjalistą w wieku 14 lat.
Odpisz
15 lipca 2015, 13:50
@Zjebson: Warto wiedzieć
Odpisz
15 lipca 2015, 15:34
@TheThopaz: Nie gimnazjaliści tylko idioci w wieku poniżej dorosłego, gimnazjalista to uczeń gimnazjum, który może, ale nie musi być gimbusem.
Odpisz
15 lipca 2015, 16:08
@Zjebson: Gimbus - Jest to osoba która zachowuje się jak idiota, cham, prostak i JP na 100% . Występuje w terenie zabudowanym głównie na blokowiskach w grupach od 4 do 10 lub większych . Osobnika takiego łatwo rozpoznać po zachowaniu i ubiorze oraz częstego wulgaryzmu . Ów osobniki lubą się popisywać przed wszystkimi w szkołach dla pokazania jacy to oni nie są . Na gombusiarstwo można zachorować praktycznie od przedszkola aż do studiów . Ich ulubionym przysmakiem jest alkohol i nielegalne używki . W internecie to są trollami które mają na celu denerwować innych . Ich wzorami to popek , stu , rezi itp ... . Wyleczyć jest ciężko ale da rade , każdy przypadek należy inaczej leczyć . To się zaczyna od tego że rodzice nie zwracają uwagi na dziecko i jest bezstresowo wychowane .
Odpisz
16 lipca 2015, 02:16
gimbus dzisiejszy pamiętaj o dzisiejszy!
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2015, 02:33
Chodzę do gim. Nie podchodzę CHYBA pod tą definicję. Wzór z yt : JJAYJOKER. Nie używam używek. Moja codzienna paczka wygląda tak: jeden kolega( wiecznie pomocny, nieco pipowaty) i dwie dziewczyny. Jedna blondyna, chłopczyca i wzór doskonałości kobiety w tych czasach ( szanuje się, ma fajny charakter, lubi te same rzeczy co reszta naszej paczki itd.) I jedna taką sama gruba i pochrzaniona jak ja. Ulubione ubranie : czarny dres. Dlaczego : bo wygodny i wyszczupla. Ulubione zajęcia po za PC : cech tuner szablą i pływanie. Ulubione żarówki : byle pikantne, lubię jak pali mnie w gębie. To chyba tyle.
Odpisz
16 lipca 2015, 10:30
@Angel_Kubixarius: No cóż , możliwe że to już przeszedłeś przez ten okres w podstawówce . Może być tak że w ogóle takiego okresu nie będziesz miał .
Odpisz
2 listopada 2016, 14:09
mój charakter się nie zgadza z tym opisem.
Ulubione ubranie: dżinsy i t-shirt.
Moja paczka:3 chłopców i 4 dziewczyny. Chłopcy gromaniacy ale fajni jak się ich odciagnie od gier. Dziewczyny wolą wrotki a że a jestem fajtłapą i jeździć na wrotkach nie umiem to jeżdżę z nimi ale na rowerze.
Wzrorzec: Linkin Park
Ulubione zajęcia: gry rower
Odpisz
24 lipca 2021, 22:00
@Angel_Kubixarius: kurde kiedyś to było
Odpisz
20 czerwca 2019, 22:08
W mojej okolicy nadal sprzedawają te gumy
Odpisz
2 listopada 2016, 14:02
Pamiętają.
Odpisz
17 sierpnia 2016, 15:16
Pamiętajo, pamiętajo. Kiedyś to nawet w tych plastikowych jajkach-niespodziankach były.
Odpisz
5 marca 2016, 11:18
Chciałbym spróbować...
Odpisz
16 lipca 2015, 15:00
Pamiętam.
Odpisz
16 lipca 2015, 14:17
niee no znowu? sio od "gimbów" bo "pamiętajo" -.-
Odpisz
16 lipca 2015, 02:25
... i piwo bezalkoholowe EB. Znów można się naebać.:)
Odpisz
15 lipca 2015, 10:08
GUMA TURBO , JJAYJOKER, BREMU fajnie by było gdyby czokotubki wróciły
Odpisz
15 lipca 2015, 10:38
Są ale w innym opakowaniu :D
Odpisz
15 lipca 2015, 10:49
@Michux1: W jakim???
Odpisz
15 lipca 2015, 10:55
Odpisz
15 lipca 2015, 13:00
U mnie są w żabce i Carrefourze, słyszałam też, że w sklepie o nazwie szafir.
Odpisz
15 lipca 2015, 13:05
że byłem taki ślepy ;c
Odpisz
15 lipca 2015, 13:09
Aha, były jeszcze w lewiatanie :P
Ale niestety nie we wszystkich ze sklepów które wymieniłam są :c
Odpisz
16 lipca 2015, 01:27
@Griszka: Wyruszam więc na poszukiwania :d
Odpisz
15 lipca 2015, 11:46
po ile w biedronce? u mnie w sklepie po 75 gr.
Odpisz
15 lipca 2015, 12:59
@TheThopaz: 50 groszy :D
Odpisz
15 lipca 2015, 13:02
@PikachuAlka: thx
Odpisz
15 lipca 2015, 19:34
@TheThopaz: u mnie po 30 gr :P tanio jakos, a w jakim województwie mieszkasz?
Odpisz
15 lipca 2015, 22:56
@MrKuba12: Mazowieckie. Ale znalazłem tańsze po 35 groszy. Kupiłem 98 gum.
Odpisz
15 lipca 2015, 10:28
Teraz nie wycofają, Unia już pozwoliła na bardziej rakotwórcze składniki.
A ja je i tak kupowałem zawsze dla aut bo w smaku była okropna :D
Odpisz
15 lipca 2015, 11:30
Dokładnie tak :D liczyła się ilość aut XD
Odpisz
15 lipca 2015, 19:35
teraz jest całkiem dobra
Odpisz
15 lipca 2015, 18:26
nienawidzę takich obrazków bo ją kur** pamiętam >:(
Odpisz
15 lipca 2015, 16:16
nie smakowały mi
Odpisz
15 lipca 2015, 10:28
są w biedrące
Odpisz
15 lipca 2015, 11:08
@gieulol: co to jest "biedrąka"?
Odpisz
15 lipca 2015, 12:03
@pieerzyk: to sklep o nazwie BIEDRĄKA
KTO ZNA TEN SKLEP TO NICH ODPISZE :)
Odpisz
15 lipca 2015, 12:55
@gieulol: W biedronce ? Zaraz z lasu taką przyniosę !!!!
Odpisz
15 lipca 2015, 12:53
dopiero teraz się skapnołeś
Odpisz