Ameryka i zmiana poglądów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Totalnie
Angielskie śmieszki
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2015, 22:37
nie znosze homo
Odpisz
8 lipca 2015, 23:14
Nie znoszę nie tolerancyjnych śmieci jak ty.
Odpisz
16 lipca 2015, 13:01
@Penseta: Nie znoszę tych, którzy mi na siłę chcą mi ustalać poglądy.
Odpisz
16 lipca 2015, 13:03
@Mati129: Dobrze gada, polać mu!
Odpisz
16 lipca 2015, 13:09
@Penseta: Ty tutaj się okazałeś nietolerancyjny.
Odpisz
16 lipca 2015, 13:16
@Mati129: Miałeś 5 strzałek, dałem Ci jedną i nagle +11. Jestem Bogiem
Odpisz
16 lipca 2015, 13:20
@Penseta: Nie tolerujesz ludzi którzy nie tolerują homo. TY NIE TOLERANCYJNA ŚWINIO!!!
Odpisz
16 lipca 2015, 13:43
witaj w klubie
Odpisz
16 lipca 2015, 16:07
@Wezyr: jestem twym sługą było 37 dałem to było 39!
Odpisz
16 lipca 2015, 19:47
@Zohan666: Nie jestem za homo czy coś, ale logika ,,Ty nie tolerujesz ludzi którzy nie tolerują ludzi więc jesteś nietolerancyjny" jest logiką głupich ludzi :V
Odpisz
16 lipca 2015, 19:50
@TimeOfMy: And?
Odpisz
16 lipca 2015, 19:54
@Zohan666: Nie podążaj tą logiką :v
Odpisz
16 lipca 2015, 20:28
@TimeOfMy: Why?
Odpisz
16 lipca 2015, 20:34
@Zohan666: Bo ta logika jest logiką ludzi głupich.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 11:19
@Mati129: Nie ustala ci poglądów. Zwraca tylko uwagę na nietolerancje.
Odpisz
22 września 2015, 14:48
@Penseta: Pedał?
Odpisz
22 września 2015, 15:46
@hejt123: nie a co?
Odpisz
22 września 2015, 16:42
@Mati129: a gdzie ja tobie poglądy ustalam?
Odpisz
6 czerwca 2018, 10:59
ja też bo to złe
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2015, 14:09
"Kanada, chodź się kochać"
Widząc to, namyśl przyszło mi tylko to, co powiedziała Kanada: Co ku*wa
EDIT: O co chodzi z architekturą wnętrz?
Odpisz
16 lipca 2015, 13:04
Kanada najlepsza ,,Co ku*wa"
Odpisz
16 lipca 2015, 13:44
@PanPomidor: nie ocenzurowali tego
Odpisz
17 lipca 2015, 14:24
@tiktak101: Spróbuj napisać przekleństwo bez cenzury na jeja.
Odpisz
17 lipca 2015, 14:43
@PanPomidor: nie da się
Odpisz
17 lipca 2015, 13:07
Tęcza? NIE PRZY JEDZENIU!!!
Odpisz
16 lipca 2015, 22:54
*patrze na komentarze* - i ludzie mi się dziwią że mam socjofobie i kocham samotności. Osobiście nie mam nic do homo tylko niech nie adoptuja dzieci ^^.
Odpisz
16 lipca 2015, 17:04
Wiecie jak utrzymać głupka w niepewności?
.
.
.
Później Wam powiem.
Odpisz
16 lipca 2015, 15:22
"Kanada, chodź się kochać" xd Nie, przy tym śmiechłam xdxdxd
Odpisz
16 lipca 2015, 13:58
O co chodzi z "Architekturą wnętrz"?
Odpisz
16 lipca 2015, 14:39
Nie pytaj .
Odpisz
16 lipca 2015, 14:43
@druid6: Za późno
Odpisz
16 lipca 2015, 13:36
homo/pedał/gej/zyeb, jak zwał tak zwał
Odpisz
16 lipca 2015, 13:23
japier co ta usa ;-;
Odpisz
16 lipca 2015, 13:15
Ja tam jestem przeciwko homoseksualizmowi, gdyby rząd unas uchwalił śluby dla gejów i lesb czy coś takiego, spisywałbym petycje aby to usunąć
Odpisz
16 lipca 2015, 13:13
Homo Hetero czy Bi? Pisać w odp
Odpisz
16 lipca 2015, 13:51
Wracaj do działu gier.
Odpisz
16 lipca 2015, 14:29
nie
Odpisz
16 lipca 2015, 15:23
Homo Hetero czy Bi?
Proszę bardzo ;>
Odpisz
16 lipca 2015, 17:28
Singiel.
Odpisz
16 lipca 2015, 20:27
masz napisać czym jesteś Homo hetero czy bi...
Odpisz
16 lipca 2015, 22:22
Jestem homo sapiens.
Odpisz
16 lipca 2015, 23:00
ludzie wstydzą się o tym pisać ja w tym nie widze nic wstydliwego i nwm czm masz tyle lap w dół.....jestem bi ^^
Odpisz
17 lipca 2015, 14:02
BI ? Czyli kochasz płeć tą samą i przeciwną
Odpisz
12 sierpnia 2015, 15:34
hococietomo
Odpisz
12 sierpnia 2015, 15:35
Odpisz
16 lipca 2015, 13:03
,,Co ku*wa" kanady rozpi***ala :v
Odpisz
8 lipca 2015, 19:50
Bądź homo na złość putinowi
Odpisz
8 lipca 2015, 18:10
i oto prawdziwy powód dlaczego usa jest za homosekulalni
Odpisz