Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Miche

8 lipca 2015, 22:37

nie znosze homo

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar Penseta

22 września 2015, 16:42

@Mati129: a gdzie ja tobie poglądy ustalam?

Avatar kapitanborys

6 czerwca 2018, 10:59

ja też bo to złe

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 lipca 2015, 14:09

"Kanada, chodź się kochać"
Widząc to, namyśl przyszło mi tylko to, co powiedziała Kanada: Co ku*wa
EDIT: O co chodzi z architekturą wnętrz?

Avatar PanPomidor

16 lipca 2015, 13:04

Kanada najlepsza ,,Co ku*wa"

Avatar tiktak101

16 lipca 2015, 13:44

@PanPomidor: nie ocenzurowali tego

Avatar PanPomidor

17 lipca 2015, 14:24

@tiktak101: Spróbuj napisać przekleństwo bez cenzury na jeja.

Avatar tiktak101

17 lipca 2015, 14:43

@PanPomidor: nie da się

Avatar messi16

17 lipca 2015, 13:07

Tęcza? NIE PRZY JEDZENIU!!!

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2015, 22:54

*patrze na komentarze* - i ludzie mi się dziwią że mam socjofobie i kocham samotności. Osobiście nie mam nic do homo tylko niech nie adoptuja dzieci ^^.

Avatar PotatoMLG

16 lipca 2015, 17:04

Wiecie jak utrzymać głupka w niepewności?

.

.

.

Później Wam powiem.

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2015, 15:22

"Kanada, chodź się kochać" xd Nie, przy tym śmiechłam xdxdxd

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2015, 13:58

O co chodzi z "Architekturą wnętrz"?

Avatar druid6

16 lipca 2015, 14:39

Nie pytaj .

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2015, 14:43

@druid6: Za późno

Avatar cyprian1219

16 lipca 2015, 13:36

homo/pedał/gej/zyeb, jak zwał tak zwał

Avatar RussiaBall

16 lipca 2015, 13:23

japier co ta usa ;-;

Avatar misko02

16 lipca 2015, 13:15

Ja tam jestem przeciwko homoseksualizmowi, gdyby rząd unas uchwalił śluby dla gejów i lesb czy coś takiego, spisywałbym petycje aby to usunąć

Avatar
edek526

16 lipca 2015, 13:13

Homo Hetero czy Bi? Pisać w odp

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar gobo333

12 sierpnia 2015, 15:34

hococietomo

Avatar gobo333

12 sierpnia 2015, 15:35

Avatar TimeOfMy

16 lipca 2015, 13:03

,,Co ku*wa" kanady rozpi***ala :v

Avatar NIGGEREL

8 lipca 2015, 19:50

Bądź homo na złość putinowi

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2015, 18:10

i oto prawdziwy powód dlaczego usa jest za homosekulalni

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Niegrzeczny Oskarek

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To musiało być męczące

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka