Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Macio720

13 lipca 2015, 16:43

999 ęl prąblemo?

Avatar Agaran

13 lipca 2015, 14:31

Jaki problem zadzwonic do kogokolwiek i porozmawiac o czymkolwiek? Dzisiaj ludzie to na serio taka dupa wolowa?

Avatar cyprian1219

13 lipca 2015, 14:47

@Agaran: krzychu... nawet nie wiesz jakie to niemożliwe do zrobienia...

Avatar renamon

13 lipca 2015, 15:58

@Agaran: W: Weź się może zastanów zanim będziesz obrażać nieśmiałych ludzi...

Avatar monho25

13 lipca 2015, 19:34

@renamon: Chyba raczej aspołecznych... Mam nieśmiałych kolegów, nawet sam jestem dosyć nieśmiały, ale problem z zadzwonieniem do swojego znajomego czy nawet do rodziców nie jest nieśmiałością.

Avatar bylejakbylegdzie

13 lipca 2015, 23:35

@monho25: a ile to wykręcić 112 albo 997?

Avatar renamon

14 lipca 2015, 00:01

@monho25: W: Nie ma tam nic o rodzinie i znajomych... Jak dla mnie chodzi w tym obrazku bardziej o kogoś całkiem nowego, a przynajmniej ja tak to pojmuję. ^-^

Avatar monho25

14 lipca 2015, 00:51

@renamon: Jeśli tak jest to ok, ja sam mam problem z zadzwonieniem po pizze. :P

Avatar renamon

14 lipca 2015, 13:07

@monho25: W: Dzięki za zrozumienie i nie wywołanie shitstormu :D (ze mną z resztą tak samo jak opisujesz :d)

Avatar Frutti56

7 września 2020, 10:29

Avatar renamon

11 września 2020, 01:52

Avatar
Aryman

13 lipca 2015, 14:46

Zadzwoń na pocztę głosową? Nie?

Avatar cyprian1219

13 lipca 2015, 14:46

To uczucie kiedy matka każe mi zadzwonić do kolegów/koleżanek np. po zadanie domowe kiedy mnie w szkole nie było, a ona nie wie jak ja bardzo nie moge tego zrobić...

Avatar Kambot

13 lipca 2015, 14:06

I ta narastająca mina xD

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

13 lipca 2015, 14:05

jeśli naprawdę nie miał do kogo... to mógł wbić losowy numer....

Avatar fiszu44

13 lipca 2015, 14:28

@Chrzaszcz_Trzcinowy: nie to ze nie mial, po prostu nie potrafi zadzwonic i porozmawiac xD (najchetniej zapewne wyslalby sms'a) :v

Avatar Winorosla

13 lipca 2015, 15:26

@fiszu44: najlatwiej to do jakiejs restauracji zadzwonic i cos zamowic

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2015, 16:13

@Winorosla: może nie ma hajsu

Avatar bylejakbylegdzie

13 lipca 2015, 23:36

to na telefon alarmowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Wielka przygoda

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

To by wystarczyło

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka