Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Nie są aż takie pyszne
Fergus
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 20 lipca 2015, 12:26
Jak ja nie znoszę tej reklamy,wkurza mnie ;-;
Odpisz
20 lipca 2015, 12:39
Wszystkie reklamy z tej serii są wkurzające. "Lajkuję wszystkie posty!"
Odpisz
20 lipca 2015, 12:45
Rudy króliczek ma różowego króliczka na avku i błąd w napisze króliczek w nazwie ;__;
Odpisz
20 lipca 2015, 12:48
@Natalia1402: Serio? Dzięki że mi mówisz, bo też uważam, że awatar powinien obrazować nick, a "Rudy_Kroliczek" wyglądałby o wiele lepiej niż "Kruliczek"...
Odpisz
20 lipca 2015, 12:52
Wyczuwam lekki sarkazm lub ironię... xd
Odpisz
21 lipca 2015, 17:50
@Natalia1402: No i prawidłowo! :)
Odpisz
23 lutego 2019, 14:07
jak wyglądała ta reklama?
Odpisz
23 lutego 2019, 21:46
Nie pamiętam. :(
Odpisz
21 lipca 2015, 12:45
Te reklamy idą łeb w łeb z nestle sholler w turnieju o tytuł następcy media expert... A tak btw, mnie jeszcze wkrwia ta "emo hardkorowa nastolatka", już nie pamiętam z jakiej reklamy, która dla mnie wygląda na jakieś 10 lat...
Odpisz
24 lipca 2015, 17:36
@Trololololollololollololo: Wiem o co ci chodzi... Też ku*wicy dostaję jak ją widzę
Odpisz
13 sierpnia 2016, 10:10
@Trololololollololollololo: Nestle *szuler XDDDD
Odpisz
8 lipca 2015, 23:44
"Umiem nie oddychać przez 6 MINUT"... Tia...
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2015, 23:59
@Xdejszyn: Ja umiem nie oddychać wieczność...
Odpisz
9 lipca 2015, 02:01
@Xdejszyn: niedotlenienie mózgu jest chyba po 5 minutach
Odpisz
9 lipca 2015, 09:20
@Mrkociak: Czytałem że rekord świata w nieoddychaniu wynosi 17 min i 4 s ale gość wcześniej nawdychał się czystego tlenu poza tym był w tym wytrenowany
Odpisz
9 lipca 2015, 09:31
@Xdejszyn: maksymalny rekord nie oddychania to 2:34
Odpisz
9 lipca 2015, 11:05
@Mrkociak: Po 3.
Odpisz
20 lipca 2015, 11:06
Że ku*wa co? 2 i pół minuty? Tyle to większość wytrzymałaby gdyby poćwiczyła pół dnia, albo od razu nawet, już nie mówiąc gdyby była konieczność.
Odpisz
20 lipca 2015, 11:23
@diax007: a nie 20 minut?
Odpisz
20 lipca 2015, 12:40
@SurMix: Tez przesadzasz t większość to by 1.5 wytrzymała.
Odpisz
20 lipca 2015, 12:45
@as13zx: Gdybyś się topił wytrzymałbyś nawet 4 minuty.
Odpisz
20 lipca 2015, 19:59
@SurMix: Nie. Po 4 minutach to ja byłbym nieprzytomny, mój znajomy zanim dolazł do 2 min nurkowania pod wodą ćwiczył tydzień, więc wiem co mówię. Ja sam nie ćwiczę i góra 100 sek wytrzymam.
Odpisz
20 lipca 2015, 20:56
@as13zx: Bo ty jesteś tego świadomy, mózg każe ci się wynurzyć by nie doszło do niedotlenienia, ale gdyby twoje życie było zagrożone, byłbyś w stanie wytrzymać 4 minuty, ale mogłoby to mieć nieodwracalne skutki.
Odpisz
21 lipca 2015, 00:27
@SurMix: Znam swój limit po 4 minutach byłbym niedotleniony i nieprzytomny.
Odpisz
20 lipca 2015, 11:16
Ja oglądałam telewizję i nagle pokazali tą reklamę Plusa. Kiedy ona powiedziała "Potrafię polizać się w łokieć" mój tata powiedział "A w d*upę
umiesz się polizać?" XD
Odpisz
20 lipca 2015, 19:52
@Black_Lady_13: Oj, źle postawiłam gwiazdkę, powinno być d*pę (tak dopiero teraz to zauważyłam ;-;)
Odpisz
20 lipca 2015, 18:21
też to widziałem i się wkurzułem
Odpisz
20 lipca 2015, 16:05
jakaś podróba reklamy media ekspert ? bo tak samo wkurza
Odpisz
20 lipca 2015, 15:20
I wstrzymanie oddechu na 6 minut... Tia... jasne... Polski rekord wynosi 6 minut i 3 sekundy i zdobyła go Emilia Biala. A ta czfaniara z reklamy na pewno nią nie jest. Poza tym skoro potrafi wstrzymać oddech to niech pokaże. (Ok zapedzilem się, reklama trwająca 30 sek kosztuje kilka milionów, a 6 minut to łohoho...) Ale skoro nie umie to niech się nie chwali pi**a bo to wku*wia. To w takim razie jeśli rekord świata wynosi 22 minuty to ja wstrzymuje 21 minut i ch*j. Chwale się, ale o minutę niżej żeby nikt nie sprawdził.
Odpisz
20 lipca 2015, 13:22
Odpisz
8 lipca 2015, 22:58
Myślałem że jestem sam
Odpisz
8 lipca 2015, 23:34
@Jadrochwyt: ale nie jesteś mnie też wkurza i to bardzo chwali się a nie ma czym...
Odpisz
20 lipca 2015, 13:21
@Jadrochwyt: Zacząłeś wielką literą i nie skończyłeś kropką, ty chory po je*ie!
Odpisz
20 lipca 2015, 13:06
"Umiem nie oblizać się po pączku" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 lipca 2015, 12:56
"Fotografuje wszystko co jem!" ;_;
Odpisz
8 lipca 2015, 22:55
Taaaak, ta reklama mnie do reszty wkurza.
Odpisz
20 lipca 2015, 11:12
@TheMiecina: *wku*wia
Odpisz
20 lipca 2015, 11:24
@Brachiozaur08: Obrońca poprawnej polszczyzny ratuje dzień!
Chciałem to dodać w formie mema, ale nie znalazłem nic odpowiedniego.
Odpisz
8 lipca 2015, 22:39
Mnie ta reklama tak denerwuje, że za każdym razem, gdy mówi "Umiem nie oddychać przez 6 minut", to z mściwym uśmiechem przypominam sobie, że po trzech minutach następuje utrata świadomości i nieodwracalne zmiany w mózgu, a po pięciu ŚMIERĆ.
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2015, 22:57
@figaro19: Ale to nie jest bez całkowitego braku tlenu, a nie zgromadzonego w płucach i w krwi?
Odpisz
20 lipca 2015, 11:22
@figaro19: rekord świata we wstrzymywaniu oddechu wynosi 20 min
Odpisz
9 lipca 2015, 08:45
Ta reklama jest zje**na.
Odpisz
9 lipca 2015, 02:16
Za każdym razem: "Ja je*ie, znów to gówno..."
Siostra na przekór: "Umiem nie oddychać przez 6 minut!"
Odpisz