Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 lipca 2015, 12:26

Jak ja nie znoszę tej reklamy,wkurza mnie ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
ZiemiaJestPlaska

23 lutego 2019, 14:07

jak wyglądała ta reklama?

Avatar
Rudy_Kruliczek

23 lutego 2019, 21:46

Nie pamiętam. :(

Avatar Trololololollololollololo

21 lipca 2015, 12:45

Te reklamy idą łeb w łeb z nestle sholler w turnieju o tytuł następcy media expert... A tak btw, mnie jeszcze wkrwia ta "emo hardkorowa nastolatka", już nie pamiętam z jakiej reklamy, która dla mnie wygląda na jakieś 10 lat...

Avatar
Voldek

24 lipca 2015, 17:36

@Trololololollololollololo: Wiem o co ci chodzi... Też ku*wicy dostaję jak ją widzę

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2016, 10:10

@Trololololollololollololo: Nestle *szuler XDDDD

Avatar Xdejszyn

8 lipca 2015, 23:44

"Umiem nie oddychać przez 6 MINUT"... Tia...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar SurMix

20 lipca 2015, 20:56

@as13zx: Bo ty jesteś tego świadomy, mózg każe ci się wynurzyć by nie doszło do niedotlenienia, ale gdyby twoje życie było zagrożone, byłbyś w stanie wytrzymać 4 minuty, ale mogłoby to mieć nieodwracalne skutki.

Avatar as13zx

21 lipca 2015, 00:27

@SurMix: Znam swój limit po 4 minutach byłbym niedotleniony i nieprzytomny.

Avatar Black_Lady_13

20 lipca 2015, 11:16

Ja oglądałam telewizję i nagle pokazali tą reklamę Plusa. Kiedy ona powiedziała "Potrafię polizać się w łokieć" mój tata powiedział "A w d*upę
umiesz się polizać?" XD

Avatar Black_Lady_13

20 lipca 2015, 19:52

@Black_Lady_13: Oj, źle postawiłam gwiazdkę, powinno być d*pę (tak dopiero teraz to zauważyłam ;-;)

Avatar yolom

20 lipca 2015, 18:21

też to widziałem i się wkurzułem

Avatar Shadow_blade

20 lipca 2015, 16:05

jakaś podróba reklamy media ekspert ? bo tak samo wkurza

Avatar sylwon1234

20 lipca 2015, 15:20

I wstrzymanie oddechu na 6 minut... Tia... jasne... Polski rekord wynosi 6 minut i 3 sekundy i zdobyła go Emilia Biala. A ta czfaniara z reklamy na pewno nią nie jest. Poza tym skoro potrafi wstrzymać oddech to niech pokaże. (Ok zapedzilem się, reklama trwająca 30 sek kosztuje kilka milionów, a 6 minut to łohoho...) Ale skoro nie umie to niech się nie chwali pi**a bo to wku*wia. To w takim razie jeśli rekord świata wynosi 22 minuty to ja wstrzymuje 21 minut i ch*j. Chwale się, ale o minutę niżej żeby nikt nie sprawdził.

Avatar PolskiUzytkownik

20 lipca 2015, 13:22

Avatar Jadrochwyt

8 lipca 2015, 22:58

Myślałem że jestem sam

Avatar loloja

8 lipca 2015, 23:34

@Jadrochwyt: ale nie jesteś mnie też wkurza i to bardzo chwali się a nie ma czym...

Avatar Rolland

20 lipca 2015, 13:21

@Jadrochwyt: Zacząłeś wielką literą i nie skończyłeś kropką, ty chory po je*ie!

Avatar Wezyr

20 lipca 2015, 13:06

"Umiem nie oblizać się po pączku" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar master885

20 lipca 2015, 12:56

"Fotografuje wszystko co jem!" ;_;

Avatar TheMiecina

8 lipca 2015, 22:55

Taaaak, ta reklama mnie do reszty wkurza.

Avatar Brachiozaur08

20 lipca 2015, 11:12

@TheMiecina: *wku*wia

Avatar Mijak

20 lipca 2015, 11:24

@Brachiozaur08: Obrońca poprawnej polszczyzny ratuje dzień!
Chciałem to dodać w formie mema, ale nie znalazłem nic odpowiedniego.

Avatar figaro19

8 lipca 2015, 22:39

Mnie ta reklama tak denerwuje, że za każdym razem, gdy mówi "Umiem nie oddychać przez 6 minut", to z mściwym uśmiechem przypominam sobie, że po trzech minutach następuje utrata świadomości i nieodwracalne zmiany w mózgu, a po pięciu ŚMIERĆ.

Avatar Maks2603

Edytowano - 8 lipca 2015, 22:57

@figaro19: Ale to nie jest bez całkowitego braku tlenu, a nie zgromadzonego w płucach i w krwi?

Avatar xXkuba22Xx

20 lipca 2015, 11:22

@figaro19: rekord świata we wstrzymywaniu oddechu wynosi 20 min

Avatar Goddess

9 lipca 2015, 08:45

Ta reklama jest zje**na.

Avatar Pegi1337

9 lipca 2015, 02:16

Za każdym razem: "Ja je*ie, znów to gówno..."
Siostra na przekór: "Umiem nie oddychać przez 6 minut!"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Nie są aż takie pyszne

Fergus

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Fajnie że odpowiedzieli

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka