Chyba komuś się tu coś popsuło...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
To będzie bolało
Trzeba brać osobną torbę
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 grudnia 2015, 14:52
ja chętnie pomogę xD
Odpisz
11 lipca 2015, 21:16
-gdzie mieszkasz?
-w łodzi...
-piękne miasto
-...która cumuje w Bobrownikach
Odpisz
11 lipca 2015, 13:04
jak ktoś naprawia samochód do mechanika
to nikogo to nie obchodzi
a jak robi to sam
to jakby wszyscy oszaleli
Odpisz
10 lipca 2015, 16:17
Dżejdżejdżoker tak naprawde nie wróci
Odpisz
10 lipca 2015, 16:18
po pierwsze może złapie stopa...
A po drugie pisze się jjay jocker
Odpisz
10 lipca 2015, 16:24
@nimo2001: JJay Joker*
Odpisz
10 lipca 2015, 16:34
właściwie to właśnie wrzucił film, że naprawdę wraca xD
Odpisz
10 lipca 2015, 22:11
@mako13: Ale nic nie nagrywa od momentu wrzucenia filmu
Odpisz
11 lipca 2015, 00:24
sorry racja...
Odpisz