Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rysiu311

7 grudnia 2019, 20:51

Meksyk: temperatura spada do 30 stopni
Mejsykanie: ALE ZIMNO CO ZA MIEJSCE NIE DO ŻYCIA

Avatar Szeptol02

12 lipca 2015, 19:34

Przypomnieliście mi tą GENIALNĄ trylogię, jaką są "Igrzyska Śmierci". Polecam.

Avatar Karman

29 maja 2016, 12:41

@Szeptol02: skończyłem i nie wiem co teraz czytać...

Avatar mrauczur

26 maja 2017, 22:26

@Karman: Niezgodna?

Avatar MsCrazyAlex

Edytowano - 31 marca 2018, 11:47

@Karman: harry potter
Niezgodna
Czerwona królowa (uwaga, trochę przewidywalna fabuła)
Czerwień rubinu
Pierwsza księga snów
Felix, net i nika (jeśli masz ok 12-13 lat)
Gra o tron
Władca pierścieni
Szamanka od umarlaków
Nie wiem jaki masz gust, wiec wrzucam to, co sama mam na półkach. Tak wim, komentarz z 2016...

Avatar mrauczur

4 kwietnia 2018, 20:35

@Karman: Ewentualnie Pan Lodowego Ogrodu

Avatar wiki9595

22 czerwca 2018, 07:51

@Karman: Ja za to polecam:
- Seria Antilia
- Seria mroczne umysły
- Kosiarze i Thunderhead (jeszcze nie ma 3 części ale moim zdaniem jest to najlepsza seria kiedykolwiek)
- Nibynoc (mam już także Bożogrobie ale jeszcze nie przeczytałam więc nie mogę stwierdzić czy warto :D)

Avatar FreezyPop

10 lipca 2015, 21:37

Tymczasem w Kanadzie nastała Epoka Lodowcowa.

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2015, 22:20

@FreezyPop: *W Rosji.

Avatar kinmo2003

11 lipca 2015, 10:53

@FreezyPop: * w kondominium rosyjsko-niemieckim pod żydowskim zarządem powierniczym

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2015, 09:24

No ale Meksykanie już się przyzwyczaili do takiego upału.

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2015, 08:06

raz name termometrze mialem 51°C

Avatar Evengelline

11 lipca 2015, 00:19

A u mnie 18°c i grad hyhy

Avatar
German_Shepherd

10 lipca 2015, 22:21

Ja tam lubię gdy jest gorąco

Avatar Szeptol02

12 lipca 2015, 19:32

ale zwolennicy zimy i tak dadzą ci łapką w dół, bo w internecie NIE możesz mieć własnego zdania. -.-

Avatar Szeptol02

12 lipca 2015, 19:33

@Szeptol02: Sorki za małą literę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co to takiego?

Nie są aż takie pyszne

Dobrze czasem się oderwać

Zdeklasowani znowu

Rel

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka