Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Adsai

5 sierpnia 2015, 22:29

Ja uważam że Fallout 3 był najlepszy ze wszystkich gdyby jeszcze do trójki dano celowanie z New Vegas był bym w niebie.

Avatar Wilson2D

24 lipca 2015, 18:14

@Konto usunięte: admini jeja alcatrazowi konto usunęli pewnie :(

Avatar Wilson2D

24 lipca 2015, 18:21

@Wilson2D: To nie był alkatraz :D

Avatar albert7168

16 lipca 2015, 21:01

Planetside 2...

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2015, 23:46

@albert7168: Assassin's creed ;_;

Avatar albert7168

17 lipca 2015, 10:18

W Planetside 2 na jednym serwerze w tym samym czasie walczy 2,000 graczy :)

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2015, 10:19

@albert7168: Wiem, grałem. Maksymalne może 3,000.

Avatar albert7168

17 lipca 2015, 10:32

Dokładnie ;)

Avatar venomman

17 lipca 2015, 09:39

Avatar Gray1997

9 lipca 2015, 21:27

Idealny sposób aby gracze zadbali o formę. ZAMAWIAM JEDEN!!!

Avatar ShadoV1512

16 lipca 2015, 22:23

@Gray1997: i troszku zepsuli wzrok :)

Avatar makajet

16 lipca 2015, 21:14

@Konto usunięte: Alcatraz usunął konto? YEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAA

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2015, 20:23

Do tego Leap Motion

Avatar PolskiUzytkownik

16 lipca 2015, 20:02

chciałbym zagrać na tym w GTA

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2015, 19:54

o co chodzi?

Avatar cvbgvh

16 lipca 2015, 19:17

Fallout 4 z wyłączoną opcją szybkiej podróży + ten sprzęt = każdy gracz zostaje olimpijczykiem :D

Avatar Kadzio

16 lipca 2015, 19:09

To Fallout New Vegas

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2015, 14:00

TAK!

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2015, 10:43

To było by dobre do gier bez szybkiej podróży.

Avatar Razen

9 lipca 2015, 23:06

Zobaczcie sobie na youtube arma 3 in vr cyberith virtualizer.

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2015, 21:46

Jak się nazywa to na drugim obrazku? .-.

Avatar kamykPL

Edytowano - 9 lipca 2015, 22:00

Kom usunięty ale nie usunięty bo jestem na apce.

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2015, 22:03

@kamykPL: Sposób na usunięcie na apce: w edycji wklej dowolny link.
Sposób opracował CezikMAJ.

Avatar Kacukox

9 lipca 2015, 22:22

to jak sie to w końcu nazywa

Avatar bylejakbylegdzie

9 lipca 2015, 22:36

@Kacukox: Virtuix Omni

Avatar bylejakbylegdzie

9 lipca 2015, 22:36

Virtuix Omni

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Zdeklasowani znowu

Lekko nie będzie

Powodzenia

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka