Może mi ktoś wytłumaczyć: Po co?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Powodzenia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Mało znany szczegół
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2015, 20:52
kandydat na debila roku :D
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2015, 17:55
Jak powszechnie wiadomo, zwierzęta boją się ognia, ale nie słyszałem jeszcze o dzikim samozapłonie.
Odpisz
11 lipca 2015, 16:38
Dla czarnego humoru.
Odpisz
11 lipca 2015, 14:27
Dla wyświetleń?
Odpisz
11 lipca 2015, 14:30
@Volny: To wyświetlenia zaangażowały to dla niego
Odpisz
11 lipca 2015, 15:23
@Volny: Dla sławy :D
Odpisz
11 lipca 2015, 14:44
nie umie tańczyć więc próbuję różnych metod
Odpisz
11 lipca 2015, 14:13
Głupi murzyn. Przecież nie musi się spalać by być czarnym.
Odpisz
11 lipca 2015, 14:08
Chciał upewnić się, że nie przekaże swojej głupoty potomstwu.
Odpisz
11 lipca 2015, 14:07
Bo chciał się zarumienić.
Odpisz
11 lipca 2015, 14:05
Chciał się trochę opiec.
Odpisz
11 lipca 2015, 14:03
Żeby murzyn się jarał.
Odpisz