O raaaany, jak ja nie lubię gadać przez telefon...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Dwa oblicza
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2015, 20:34
Ja nienawidzę rozmawiać przez telefon, wolę SMS-ować.
Odpisz
11 lipca 2015, 21:12
@Kivera: A ja wolę rozmawiać w cztery oczy.
Odpisz
11 lipca 2015, 21:56
To też dobre.
Odpisz
11 lipca 2015, 21:57
@Kivera: Wszystko, oprócz rozmawiania przez telefon.
Odpisz
12 lipca 2015, 08:04
Ale jeśli już, to wolę SMS'ować.
Odpisz
12 lipca 2015, 14:49
@Kivera: PJONA Kivera i witam w klubie :3
Odpisz
12 lipca 2015, 15:33
@DragonJuzik125: Piontqa.
Odpisz