Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ładne rzeczy
Nie po oczach
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2023, 23:11
Cześć jejaku z losowych ^^
Odpisz
7 maja 2020, 22:21
Jakby tak było to zostałbym egzorcystom
Odpisz
23 lipca 2015, 12:55
to tak jakby nekrofilia
Odpisz
23 lipca 2015, 14:29
@gulpin: W tym wypadku akurat nie miałbym nic przeciwko.
Odpisz
23 lipca 2015, 15:37
@gulpin: Teorytycznie nie. Nekrofilia to pociąg do martwego ciała
Odpisz
23 lipca 2015, 12:28
Bardzo ciekawa metoda egzorcyzmu. W sprzyjających okolicznościach jest bez wątpienia najlepsza. Ale w przypadku większości duchów lepiej zastosować tradycyjne metody.
Odpisz
23 lipca 2015, 13:22
@Mijak: ale to i tak był raczej "klasyk" :v
Odpisz
23 lipca 2015, 13:16
Przypomni ktoś nazwę autora ? Wiem że można znaleźć na deviancie ; D
Odpisz
5 kwietnia 2020, 09:04
@MCAssassin: wciąż czekamy proszę o odp
Odpisz
8 czerwca 2020, 12:55
nigdy się nie dowiemy
Odpisz
8 czerwca 2020, 21:50
@QWERTIOX: Największa tajemnica internetów numer 69
Odpisz
23 lipca 2015, 12:15
Odpisz
23 lipca 2015, 12:28
@PieKiller: Jak to się nazywa?
Kawa.
Dobra... chce więcej *jeb* ._.
Odpisz