Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Frustrujące
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2017, 16:31
I tak lepsze to niż żeby bawili się telefonami.
Odpisz
30 kwietnia 2016, 09:08
Dzieci banku spermy
Odpisz
26 sierpnia 2016, 19:34
@Adamaszczek: Terminator by sie uśmiał.hehe serio śmieszne
Odpisz
15 listopada 2016, 21:24
@SUPERLORD1000: terminator powiadasz...?
Odpisz
26 sierpnia 2016, 19:33
czy nie było ich czterech?
1.Popek
2.Borixon
3.Alibaba
4.Król Albanii
Odpisz
16 stycznia 2016, 21:14
tru story
Odpisz
16 lipca 2015, 18:18
i wszystko jasne
Odpisz
11 sierpnia 2015, 16:41
@Eniu2432: on mieszka na osiedlu obok... Ja ich znam...
Odpisz
16 sierpnia 2015, 22:10
@gol125: współczuje
Odpisz
25 sierpnia 2015, 12:01
@Eniu2432: kurde... Chce mi się płakać... Wyobraź sobie takich Mongołów a potem wyobraź sobie że miszkają blisko ciebie
Odpisz
25 sierpnia 2015, 22:30
@gol125: xD
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2015, 23:08
Takie rzeczy tylko w Rosji
Odpisz
11 sierpnia 2015, 16:46
@rozwalgo: polsce*
Odpisz
16 lipca 2015, 10:35
A gdzie Popek z Kalisza?
Odpisz
11 sierpnia 2015, 16:44
@Slenderowiec2012: ten z sandałami i skarpetami. A blizn nie ma bo użył bio oil
Odpisz
11 lipca 2015, 20:52
napad na przedszkole
Odpisz
11 sierpnia 2015, 16:40
@Crobat: przedszkole o nazwie ,,Dotyk Wujka Zdzisia"
Odpisz
31 lipca 2015, 14:48
Ludzie mnie za to zabiją, ale lubię ich jeden utwór. Dla prawdziwych dam ma chociaż jakiś dobry przekaz :v
Odpisz
16 lipca 2015, 12:50
Szyszki krzyszki to król bałwani mere srele duperele... Kto tegp słucha
Odpisz
16 lipca 2015, 13:43
@Niszczyiel: nikt
Odpisz
16 lipca 2015, 14:27
@Niszczyiel: Gimby
Odpisz
28 lipca 2015, 13:53
@AresXX22: ale te niedorąbane mózgowo
Odpisz
11 lipca 2015, 21:41
Fani ,,Gangu Albanii'' to najczęściej dzieciarnia w wieku od 9 do 14.
Odpisz
11 lipca 2015, 22:29
@Isgaroth: od 5 do 16 :P bo do 16 lat jest się w gimnazjum a większość gimbusów to debile
Odpisz
16 lipca 2015, 12:46
@benek10: Trudno w tych czasach być gimnazjalistą - nieważne jaki jesteś każdy "mądry" uzna cię za patologie.
Odpisz
16 lipca 2015, 12:55
@benek10: większość gimbusów to debile? A wiesz że ty też byłeś / będziesz gimbusem ?
Odpisz
17 lipca 2015, 11:34
@panther500: u mnie chyba 50% ich to debile a reszta to dziewczyny i kilku chłopaków
Odpisz
16 lipca 2015, 22:54
A gdzie ten zjeb z rozwalonym ryjem xD
Odpisz
16 lipca 2015, 17:56
teraz się spytaj takiego dzieciaka/gimbusa gdzie leży Albania...
Odpisz
16 lipca 2015, 13:44
Gang Albani to tylko zrąbane disco polo do którego śpiewa pocięty zjarany gimbus.
Odpisz
16 lipca 2015, 12:55
gang plebanii napad na przedszkole
Odpisz