Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 czerwca 2019, 19:41
Kunai i shuriken
Odpisz
10 sierpnia 2018, 18:26
ten 1 to ,,Fidget spinner 2000 spec. version limit''
Odpisz
14 listopada 2016, 07:32
pomaluj karambit na pedalski kolor ivan bedzie wart 2000$
Odpisz
21 lipca 2015, 10:19
Kosy i ta sam* _*
Odpisz
3 kwietnia 2016, 00:56
@FoxyAnimatronic: a wyje**ć ci? Noże, a kosy...
Odpisz
26 lutego 2016, 16:56
😍😍😍😍😍
Odpisz
20 lutego 2016, 20:57
Soł Faking Majestatik :v
Odpisz
3 października 2015, 16:53
2 obrazek ja Myślę, że jest cleavers z warframe (jest tylko dual)
Odpisz
9 lutego 2016, 10:35
@dajboom: Bardziej ich wersja od handlarza pustki.
Odpisz
12 grudnia 2015, 10:39
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2015, 19:23
3 4 5 6 jest fajne a 1 mi trochę przypomina z obcy kontra predator ten dysk czy tam szuriken ale ten 4 kolorowy i ogólnie jak na nóż to dobry
Odpisz
12 lipca 2015, 13:59
Czyli w skrócie: CS:GO w pigułce.
(\________________/) - pudło na hejty (tak dla jaj).
Odpisz
12 lipca 2015, 14:07
@Mati129: Dziwne te twoje pudło xd lepsze takie : [_________]
Odpisz
12 lipca 2015, 15:42
@Mati129: bliżej do warframe-a niż do cs bo w cs ostrz do rzucania raczej nie ma?
Odpisz
20 lipca 2015, 15:02
@WickedHeart: jaki masz nick w WF?
Odpisz
20 lipca 2015, 15:35
@Mati129: Jak już masz te pudło to nie może być puste prawda?
Odpisz
20 lipca 2015, 15:46
długo nie grałem ale taki sam
Odpisz
20 lipca 2015, 15:56
Odpisz
20 lipca 2015, 16:05
@ukr0707:
Odpisz
Edytowano - 4 października 2015, 18:34
ten facet daje ci strzał na swoje Hejty ten bronu ma w reku
Odpisz
4 października 2015, 18:42
@dajboom: ten bronu
Ten bronu
10 bronu
Dobra. Rozumiem 10 bronu ale co to "bron"?
Odpisz
Edytowano - 4 października 2015, 19:24
ROBI TO
Odpisz
4 października 2015, 19:28
@dajboom: Pfffff mam coś lepszego
Odpisz
4 października 2015, 19:40
a na to
Odpisz
4 października 2015, 19:45
@dajboom:
Odpisz
4 października 2015, 19:47
Odpisz
4 października 2015, 19:49
@dajboom:
Odpisz
4 października 2015, 19:57
Odpisz
20 lipca 2015, 15:18
kosa!!!
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2015, 19:34
@Hacked111: To jest nóż .
Odpisz
20 lipca 2015, 20:43
@druid6: z cs go nie z real
Odpisz
20 lipca 2015, 21:07
@dajboom: To nadal nie jest kosa .
Odpisz
20 lipca 2015, 21:12
@druid6: ale wygląda
Odpisz
20 lipca 2015, 21:13
@Hacked111: ...jak nóż.
Odpisz
20 lipca 2015, 22:10
@druid6: i kosa nóż to kosa ale kolorowa
Odpisz
21 lipca 2015, 08:06
@Hacked111: Kosa to takie "coś" czym się trawę kosi .Jak bardzo cs wypaczył pojęcie o świecie wielu ludzi.
Odpisz
3 października 2015, 16:46
@druid6: tak mówi w cs go
Odpisz
3 października 2015, 18:19
@dajboom: Cyba wcięło jakiś wyraz w tym co napisałeś .
Odpisz
19 września 2015, 18:36
Jestem za dodaniem tasaków i kunai do CS-a!
Odpisz
30 lipca 2015, 00:35
zestaw zabójcy 21 w.
Odpisz
20 lipca 2015, 15:43
Jak można zniszczyć tak piękne ostrze jak kunai i karambit kolorując je na pedalsko? ;-;
Odpisz
23 lipca 2015, 19:17
Internety są bez litosne ;_;
Odpisz
20 lipca 2015, 18:35
2. ostrze to stal damasceńska ale co do jej koloru nie jestem pewny.
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2015, 23:17
@ArturPL: Nie może być ze stali damasceńskiej bo receptura na nią została utracona dawno temu.Obecnie wyrabiane są stopy jedynie podobne w składzie do stali damasceńskiej(A przynajmniej tak twierdzą naukowcy bo składu już nie znamy)
Odpisz
21 lipca 2015, 14:45
Racja ale i ten stop (nowoczesne noże,maszyny, części do maszyn itd.) i tak nazywamy stalą damasceńską.
Odpisz